Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DzUjO

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Czyli 500zl + koszt w serwisie zerowania i przegląd. Dzięki wielkie za pomoc. A z ciekawości układy mosfet są niezbędne? Bo jedni mówią, że warto go mieć drudzy przeciwnie.
 2. Nie mam konkretnego. Dopasuję go pod wydatki. Wiadomo nie chce wydać drugie tyle co replika mnie kosztowała na gumkę i lufę.
 3. Nie chce z niej robić bestii 1000fps i 100000km zasięgu. Chciałem po prostu poprawić celność i zasięg nie wymieniając wszystkiego jak leci. Czyli właśnie nad lufą i gumką. Co do otwierania GB. Nie utracę gwarancji przez to? Co do budżetu to nie mam określonego. Chciałbym coś dobrego jeżeli chodzi o lufe i gumkę tak żeby nie przepłacić za firmę tylko, żeby faktycznie były dobre.
 4. Dokładny model: https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-b12-keymod-8-saec-tm-system-half-tan-1152207267.html A sama wymiana gumki czy lufy zmieni coś? Czy lepiej zostawić wszystko w stocku i dać sobie spokój? A jeżeli tak, to jakiej firmy polecasz? Dzięki za pomoc!
 5. Cześć wszystkim. Chciałbym przeprowadzić mały upgrade swojej repliki Specna Arms SA-B12. Pomyślałem nad wymianą lufy na precyzyjną, gumki i doszczelnić. Moglibyście polecić co opłaca się kupić? I czy taki tuning ma sens? Raczkuje dopiero w świecie tuningu. Doszczelnienie polega tylko na kupieniu taśmy teflonowej oklejenie w kilku miejscach? Pozdrawiam!
 6. Cześć, Chciałbym się was poradzić jaki akumulator (LiPo) będzie nadawać się do M4 https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-sa-b12-keymod-8-saec-tm-system-half-tan-1152207267.html Tak aby zmieściła się i wytrzymywała dość długo.
 7. Cześć ;) Na wstępie chciałbym prosić, aby administracja przeniosła temat do działu jak zacząć. Ja niestety nie mogę napisać tam tematu. Jako, że od około tygodnia zaraziłem się ASG wraz z moim kuzynem szukamy repliki. Chciałem zacząć od snajperki jednak szybko zrezygnowałem (poczytałem, że dobra snajperka sporo kosztuje). I teraz zastanawiam się, aby stworzyć coś na zasadzie parasnajperki AEG. Na początek nie za drogiej. Zakres cenowy to od 400 do 1000. Oczywiście w tej kwocie doliczam celownik i akcesoria niezbędne do tego. Ma ktoś może propozycje co byłoby dobre dla mnie na początek? Jeżeli nie parasnajperka to po prostu M4. Odpadają kałachy bo zbrzydły mi już :/ wyglądem. Poczytałem trochę tematów, wpisów na temat replik dla początkujących, ale tego jest za dużo i wolałbym dobrane pod moje preferencje haha. Pozdrawiam forumowiczów!
×
×
 • Create New...