Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cube_Z

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odkopuję temat z marca, mam ten sam problem w Sa-e04 (już mnie męczy ta replika, zrobię ją do cqb), po wymianie sprężyny na słabszą strzela tylko auto, bez semi. Jednorazowo po przełączeniu na semi była nadal na safe, więc doszedłem do wniosku, że to płytka selektora. Gdyby nie ten problem, to podejrzewał bym przerywacz.
 2. Cześć, Znaleźliśmy z chłopakami świetny teren, który nadawał by się idealnie do różnych trybów gry. Teren należy do Agencji rolnej, więc będą problemy z uzyskaniem legalnego pozwolenia na wejście na ten teren. Czy ktoś miał doświadczenie we współpracy z Agencją? Dzięki.
 3. Cube_Z

  Specna Arms - EDGE

  @wallop w SA-E04 standardowo miałem 376-379fps, natomiast po wymianie jeszcze nie robiłem pomiaru, czekam na chrono. Nie narzekam na swój egzemplarz, delikatne luzy na kolbie były, ale udało mi się ją usztywnić. Na początku miałem problem z selektorem ognia, który był zablokowany po przełączeniu na semi, po prostu nie przeskoczył, ale po rozebraniu i złożeniu działa już prawidłowo. Myślę, że trochę czasu minie zanim odkryję wady, ale póki co jestem zadowolony.
 4. Cube_Z

  Specna Arms - EDGE

  Kupiłem SA-E04. Jestem z niej bardzo zadowolony. Wymieniłem gumkę, sprężynę na m130 (pracuje na max do 140). Podpiąłem do niej batke Specny 11.1, udało się ją zmieścić tylko dlatego, że do długości moich ramion potrzebuję wysuniętej kolby. Przy złożonej kolbie już jest problem. Spust świetnie reaguje na mosfecie. Jestem zadowolony z zakupu. Muszę tylko do niej dokupić kolimator lub lunetę.
 5. Cube_Z

  Specna Arms - EDGE

  Temat mało aktywny, szkoda, bo czekałem na opinie Waszych Edge. Teraz jestem w temacie tuningu replik z serii Edge i jako świeżak mam mało wiedzy, a informacji na ten temat też niewiele w internecie. Nikt nie kupuje Edge? Produkcyjny eksperyment?
 6. Cube_Z

  Specna Arms - EDGE

  Dzięki za radę. Po zakupie dopytam jeszcze znajomych i pochwalę się co kupiłem i co przerobiłem :)
 7. Cube_Z

  Specna Arms - EDGE

  Ale cisza w tym temacie :) Wiem, że Edge jest w miarę satysfakcjonujące od razu po wyciągnięciu z pudełka. @AnR czy radził byś wymianę któregoś z elementu lub modyfikacje od razu po wyciągnięciu z pudełka? Po weekendzie jadę do Gunfire no i mam mało czasu na podjęcie decyzji, który model wybrać :)
 8. Cube_Z

  Specna Arms - EDGE

  Cześć, Właśnie stoję przed wyborem repliki z serii EDGE, założyłem też temat w tej sprawie, porównując dwa modele SA-E01 oraz SA-E06. Ma ktoś doświadczenie z SA-E06? Link do tematu
 9. Rozumiem, dzięki za odpowiedzi. Skoro to nowe modele i za wiele doświadczenia z nimi nie ma, to po prostu wezmę obie do łapy i wybiorę tę, z którą poczuję chemię :)
 10. Cześć, Pierwszy post, więc łatwo wywnioskować, że dołączam do sportu :) W tym tygodniu udaję się do gunfire, no i od tygodnia mam dylemat, którą replikę wybrać: 1. SA-E01 2. SA-E06 1. Porównując oba modele (z powodu braku doświadczenia i wiedzy) nie widzę zbyt wielu różnic. Gdybym je znał, to może i decyzja byłaby prostsza. Czy różnica jest tylko w modelu repliki, szynach i ergonomii? 2. Jeżeli już wybrałem serię EDGE, to nie oglądać się na niższej jakości CORE? Pieniądze nie koniecznie odgrywają rolę, a bardziej rozsądne wydawanie ich. Dzięki za cierpliwość p
×
×
 • Create New...