Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

djablo

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Las, na razie replika jest w odstawce bo się właśnie Zębatki zmielily przez lipo 11
 2. Moja cymke haha cm.045a a że to replika aks-74u to suka haha
 3. Hej chciałbym podkręcić moją suke od cymy. Jednak jestem w tym zielony i nie znam się zbytnio. Więc czy mógłby ktoś mi polecić jakieś części albo jakiegoś serwisanta który zwiększy mi możliwości tej repliki w fajnej cenie (tak do 600 zł) Z góry dzięki
 4. okej dzięki , chyba na razie będę biegać na greeen gazie a przy następnym przypływie hajsu zmienię na hpa. Bardzo dziękuje za szybką pomoc.
 5. To jest bardziej że kumpel mi pokazał hi cape i mam zaplanowany zakup na wrzesień i do tego odrazu chciałem kupić części hpa ( i tak w ogóle ile wyjdzie za te części jakoś? )
 6. Hej potrzebuje pomocy. Chciałem przerobić hi cape z green gasu na hpa jednakże nie znam się na tym zupełnie . Czy ktokolwiek mógłby mi powiedzieć jakie części kupić i jak to doregulować . Z góry dzięki. (jeżeli można odrazu linki żeby kupić )
 7. Okej a kwota 800 zł to będzie ok bo tyle chce przeznaczyć tak do Maks 900
 8. Okej a kwota 800 zł to będzie ok bo tyle chce przeznaczyć tak do Maks 900
 9. Jako iż jestem słaby z tiunigiem to przychodzę tu ponieważ chciałbym zainwestować w tą replikę także pytam : Jaką lufę włożyć (firma i cena) Jaką gumkę i komorę hop up(firma cena) Mosfet (firma cena) Niskooporowe okablowanie (firma cena) I w jakim serwisie? Moga być linki do części i serwisu Z góry dziękuję za pomoc
 10. i czy np jak będę wysyłać replikę do serwisu czy mogę poprosić o naprawę magów jakby co?
 11. Witam mam problem z owym magiem ponieważ ładowałem go tak jak jest wskazane i był ok ale od ostatniej strzelanki kulki się blokują i magazynek nie podaje . Kulki idą na boki i magazynek nie chce podawać, dopiero mocne uderzenie sprawia że znowu podaje. Nie wiem jak to naprawić już go rozkręcałem i dalej to samo jakieś pomysły?
 12. Witam mam problem ponieważ sprzedaje starą replikę i nie wiem czy kupić suke od JG czy od APS. Mam dylemat bo JG jest tańszy ale nigdzie nie można go na razie kupić a APS jest droższy ale dostępny. Potrzebuje repliki do lasu i te dwie najbardziej mi się spodobały. Jedna ma trochę więcej fps i jest tańsza ale niedostępna a druga na odwrót ma trochę mniej i jest dostępna. Jeżeli jest coś lepszego w przedziale 600- 700 do lasu i takiego średniego terenu jak małe pola albo coś w tym stylu to bardzo proszę o zostawienie linków do ofert kupna z góry dziękuje (niekoniecznie musi być to replika aks)
 13. Witam mam problem ponieważ sprzedaje starą replikę i nie wiem czy kupić suke od JG czy od APS. Mam dylemat bo JG jest tańszy ale nigdzie nie można go na razie kupić a APS jest droższy ale dostępny. Potrzebuje repliki do lasu i te dwie najbardziej mi się spodobały. Jedna ma trochę więcej fps i jest tańsza ale niedostępna a druga na odwrót ma trochę mniej i jest dostępna. Jeżeli jest coś lepszego w przedziale 600- 700 do lasu i takiego średniego terenu jak małe pola albo coś w tym stylu to bardzo proszę o zostawienie linków do ofert kupna z góry dziękuje (niekoniecznie musi być to replika aks)
×
×
 • Create New...