Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wskers

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Przepraszam, że post pod postem, ale co sądzicie o rękawiczkach CAMP START FINGERLESS ?
 2. Dziękuje serdecznie za propozycje. Byłbym wdzięczny za podanie konkretnych " modeli " rękawiczek, gdyż jak wiadomo są lepsze i gorsze, a ja się na tym niestety kompletnie nie znam.
 3. Dzięki za sugestie. A czy mógłbym prosić o linka do solidnego sklepu z takim sprzętem? Poproszę jeszcze o informacje jakich firm rękawiczek szukać, a jakich się wystrzegać.
 4. Witam wszystkich. Zwracam się do Was, profesjonalistów z prośbą o pomoc w wyborze najlepszych rękawic w moim przypadku. Otóż jestem osobą niepełnosprawną i na co dzień poruszam się na manualnym wózku inwalidzkim. Z tego też właśnie powodu potrzebuję bardzo solidnych i zapewniających pewny chwyt rękawic. Muszą być one szczególnie mocne od strony wewnętrznej, gdyż ciągi są śliskie, a i często zdarza się w trakcie jazdy dotykanie rękawicami do opon. Rękawice ponadto muszą być bez palców, gdyż nie wydaje mi się aby rękawice pełne były dobrym wyborem na zbliżającą się porę roku :) Liczę na Waszą pomoc i za każdą uwagę i sugestię będę wdzięczny Budżet powiedzmy 100 zł, ale jak trzeba będzie coś dołożyć do czegoś lepszego to nie ma problemu :)
×
×
 • Create New...