Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JuheXeK

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Przepraszam popełniłem błąd, wybrałem Cymę CM. 515 i niepotrzebnie napisałem, że jeszcze wybieram pomiędzy 513 a 515 a już wybrałem 515. Mimo wszystko nadal potrzebuję odpowiedzi na moje pytanie ;)
 2. Witam ponownie! Jest to mój drugi temat jaki publikuję, gdyż nurtuje mnie pewna rzecz. Ostatnio posłuchałem porady kilku z was pod poprzednim tematem i znalazłem dwie dobre repliki od Cymy. Mianowicie zastanawiam się nad kupnem Cymy CM.515 lub CM.513 i obie mają gearbox v.2 (metalowy oczywiście). Lecz wolałbym zmienić akumulatory na inne i znalazłem akumulator Li-Ion 5200 mAh 7,4V 15C T-Connect lecz nie wiem czy nadadzą się do tych replik lub przynajmniej jednej. Szukałem też ładowarki do tego akumulatora lecz nie znalazłem takowego na Taiwangun. Są tylko ładowarki do akumulatorów Li-po i Ni-mH, a do Li-ion nie znalazłem :/ Dlatego przychodzę z pytaniem: Wiecie gdzie można kupić ładowarkę która nada się do tego akumulatora i czy wejdzie do którejś z tych replik i ewentualnie co wypadałoby przerobić w replice aby to zadziałało? Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)
 3. Ok zobaczę co da się zrobić pozdrawiam :D
 4. Budżet tak powiedziałbym do 350 zł i używkę mam zamiar kupić a SRT 18 od Spartaca mi się bardzo spodobało tylko właśnie wszyscy narzekają na tę firmę i sam już nie wiem :/
 5. Witam serdecznie! Mam pytanie. Dlaczego repliki Spartac są tak źle teraz oceniane? Osobiście chcę kupić swoją pierwszą replikę i znalazłem SRT-18 w dobrej cenie ale nie wiem czy kupować czy jednak lepiej nie. Proszę o poradę i wyjaśnienie dlaczego Spartac jest teraz nieopłacalny ;)
×
×
 • Create New...