Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PabloNS

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Prosto z pudełka tak, jednak po obrobieniu krawędzi jest ok.
 2. Zgadza się jednak nie traktujmy G2 jako świętego Graala. Co do drugiego, to zupełnie się nie zgadzam. Replika w takiej cenie powinna być idealna po wyciągnięciu z pudełka. Kupując telefon chyba nie biegniesz w pierwszej kolejności do serwisu na przegląd. Kolejną sprawą są polscy dystrybutorzy. Myśląc o zakupie repliki omijał bym jak ognia naszego rynku.
 3. @fint. Zjedzone pół zęba no ale cóż, pewnie się wytarło.
 4. Nie może być inaczej. Magi mają specjalny mechanizm, który odcina napięcie po ostatniej kulce. Jedyny minus to cena i dostępność.
 5. Tak wygląda zębatka tłokowa wyjęta z G2 - GB bez modyfikacji, bez grzebania, full stock. Powiesz mi, że to przecież replika "tylko" 1500zł?
 6. ROFu nie mierzyłem, strzelam Single only. Tak, replika. Swoją poprawiłem ale nie o to w tym chodzi. Kupując repkę za 1500-1600zł powinna być out of the box, chłopak z drużyny odesłał swoją na zwrot, jeden z Warszawskich sklepów potwierdził dosyć dużą awaryjność. Jest jeszcze jedna możliwość, mianowicie sklep na G.
 7. 385 na 0.3 i M130 ;-) Drugi raz bym jej nie wziął. IMHO nie warta tych pieniędzy.
 8. @fint na M150 i 5,5mm sorbo replika dmucha 470FPS.
 9. Jedynie oryginalne G&G oznaczone jako G2.
 10. @fint jest plastik i jest plastik ;-) To mnie zaskoczyłeś z tymi głowicami. Po G&G spodziewałem się lepszej jakości.
 11. Porównaj POM np. z RA a plastik z G&G. W TR16 głowica nie ma otworów, ma za to taktyczną literkę "G"
 12. Zapomniałem ale to oczywiste. Dziwi mnie, że w takiej cenie nie potrafili dać wentylowanej z POMu tylko chamski plastik.
 13. Uważaj na zderzak głowicy cylindra. U mnie w nowej replice się odkleił. Zębatka tłokowa ma 13 zębów. Na problemy z podawaniem wystarczy skrócić sprężynkę popychacza (u mnie 2 zwoje wystarczyły), założyłem też opóźniacz popychacza, uważaj też na antyreversal. Magi podchodzą od Amoeby. To chyba tyle :-)
×
×
 • Create New...