Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokrywa

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć! Tak jak w temacie , mam Colta 1911 od WE. Po oddaniu strzału dysza blokuje się w miejscu (wylotu łuski w palnym odpowiedniku) przez co zamek nie może wrócić do początkowej pozycji. Gaz podbija ją lekko do góry i żeby spowrotem złożyć muszę docisnąć dyszę w dół. Moje pytanie to, gdzie mogę kupić samą dyszę ?
 2. Mój błąd z cenną. Vfc kosztuje także 1200~ bez promocji dlatego stwierdziłem że to ta sama półka cenowa. Tak, szukam repliki z długą lufa do lasu.
 3. Cześć, o czy replika Vfc Aeg Vr16 Fighter Carbine Mk2 na dzień dzisiejszy jest dobrym wyborem ? Egzemplarz za około 1000zł nowy. Wyczytałem że brak mosfetu i elektronika jest "nie dzisiejsza" , a chciałbym kupić replike której nie będę musiał otwierać przez najbliższy rok - 2 lata . Wizualnie także bardzo podoba mi się G&G GC16 Warthog 12 Inch i jest to podobna półka cenowa. pozdrawiam!
 4. Może to być problem z kulkami. Miałem podobnie w magazynkach cymy , kulki Specna podawały mi b dobrze natomiast Rokets już bardzo słabo z przerwami lub w ogóle. Narazie obstawiam ten problem jeżeli się nie wykaśni , można szukać problemu w komorze hop up. Daj znać jak dojdziesz do przyczyny problemu.
 5. Dzięki za podpowiedź , na weekend coś będę kombinował . Pozdrawiam!
 6. Masz rację Hadesiak1 , włożyłem spowrotem fabryczne części i działa poprawnie.
 7. Macaron Hop Up Rubber 60° - Flathop Maple Leaf 229mm 6.02 AEG Precision Barrel Maple Leaf Omega Nub Tensioner - Flat To są rzeczy, które zmieniłem. Nawet nie próbowałem podkręcać kulki jak zauważyłem problem więc zastanawiam się czy w ogóle warto tam szukać przyczyny.
 8. Witam! Replika Specna Edge 12, wymienilem zębatki oraz (po czasie ) lufe na precyzyjną maple wraz z hop upem i pojawił mi się problem. Po oddaniu paru strzałów mam ślepy wystrzał tzn. bez kulki czasami są to nawet 2 albo 3 ślepaki i tak cały magazynek, czasem z większą częstotliwością czasem mniejszą. Wcześniej miałem podobny problem przez magazynek cymy teraz problem występuje także przy magazynkach dołączonych do repliki. Zastanawiałem się czy problem nie leży w hop upie więc rozebrałem i złożyłem ponownie. Lecz problem wciąż występuje.
×
×
 • Create New...