Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

macokakoki

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Co do kulek to czasami się rozwalają w locie. Czy może to być spowodowane za dużą mocą repliki i za małą wagą kulek?
 2. Są to kulki 0.12 więc wiem że je źle dobrałem, czy to może być przyczyna? Co do overspinu to wydaje mi się że nie bo przecież kupiłem wszystko jako jeden zestaw ze sklepu combat, więc chyba wszystko powinno działać jak należy.
 3. Cześć, jestem początkującym w airsoftcie i byłbym wdzięczny gdybyś wytłumaczył czym jest overspin i ewentualnie jak się go pozbyć.
 4. replika 360fps bateria 9.6v 1400mAh kulki 0.12g
 5. Witam, zakupiłem ostatnio karabin o mocy 360fps ( 110 m/s ) . Jest to moja pierwsza replika i źle dobrałem wagę kulek. Kupiłem 0.12g zamiast 0.23g. Zauważyłem, że kulki rozpadają się w locie, zanim trafią w cel ( możliwe, że rozpadają się przy wyjściu z lufy). Zauważyłem także, iż zamiast 1 kuli przy pociągnięciu spustu mogą wylecieć także 2 lub nawet 3 kule. Czy może to być spowodowane źle dobraną wagą czy potrzebna jest pomoc specjalisty( może to być problem z repliką)?
 6. Witam, posiadam karabin KARABINEK ASG OBERLAND ARMS 6 mm OA-15 M4 6 mm oraz magazynek https://www.militaria.pl/specna_arms/magazynek_asg_mid-cap_specna_arms_do_replik_m4_m16_-_czarny_spe-05-008181_p120228.xml. Napotkałem bardzo dziwne zjawisko, którego nie mogłem znaleźć nigdzie w internecie. Karabin po naciśnięciu spustu jeden raz wystrzeliwuje aż 3 kule. Czy wie ktoś może z czym może to być związane?
×
×
 • Create New...