Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bartii12

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Jeśli chodzi o przekżywianie to nie. Staram się strzelać prosto.
 2. Bardzo przepraszam za wcześniejszy komentarz. Okazało się że po 6 strzałach znowu zaczęła lecieć w prawo. Odnoście TDC modu , ramienie dociska równo hop up więc to nie będzie tym. Jak zmieniłem gumkę hop up na starą to pierwsze 3 strzały poleciały prosto a kolejne zaczęły latać coraz bardziej w prawo (łukiem).
 3. Tdc mod jest to dobra opcja. Udało się mi zażegnać problem okazało się że musiałem wyczyścić lufę 70 razy aż w końcu kulka zaczęła lecieć prosto. Wielkie dzięki za poświęcony czas by pomóc tej sprawie. Temat można już zamknąć.
 4. Witam Posiadam replikę Jg Bar 10 stuningowaną - lufa Raven PDI 6.01mm - 455mm precyzyjna - zestaw tuningowy z PPS ale sprężyna jest dorabiana na zamówienie - gumka niebieska hop up 70° z Maple Leaf - stalowa głowica cylindra - reszta rzeczy jest stokowa - strzelam kulkami precyzyjnymi z Specna Arms 36g, strzelałem kiedyś kulkami 0.43g i dalej był taki problem. Snajperkę montowałem sam. Mam problem z tym że przy oddawaniu strzału kulka zaczyna skręcać w prawo (łukiem) a jak przestawie hop up w komorze bardziej w lewą stronę to zaś w lewo. Udało mi się ją ustawić prosto
×
×
 • Create New...