Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Domika

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za podpowiedzi :) A mógłbyś jeszcze zasugerować jakiej firmy kupować te części? Czy lepiej np oddać do serwisanta i niech sam to wszystko dobierze? Pozdrawiam :)
 2. Zrobiony po prostu przy okazji wymiany lufy i gumki ;) Budżet powiedzmy do 300zl... Warto wymieniać kable na niskooporowe i dawać mosfet?
 3. Witam. Posiadam replikę cyma 045. Póki co wymieniłam gumkę na maple leaf 70 (niebieska) plus lufa precyzyjna 6.02 maple leaf oraz oczywiście zrobiony teflon fix. Co polecilibyście dalej przy niej zrobić? Zależy mi głównie na dobrym zasięgu. Pozdrawiam
 4. Dzięki za odpowiedź :)... Powiedz mi, jaki akumulator i ladowarka pasowałaby do tej repliki? Lepiej aku 1.1 czy 7.4? A co do sprężyny to co lepiej wstawić żeby ładnie biło :)?
 5. Witam :) wkręciłam się w asg i stoję przed wyborem swojej pierwszej repliki. Głównie używana byłaby w lesie, jednak możliwość szybkiej wymiany sprężyny coby postrzelać w cqb też byłaby świetna. W oko wpadła mi specna arms 04 edge... https://www.militaria.pl/specna_arms/karabinek_szturmowy_aeg_specna_arms_sa-e04_edge_-_half-tan_spe-01-023921_g_p110975.xml Jak oceniacie ową repliczke? Czy 380 fps będzie wystarczające do gier leśnych czy raczej powinnam szukać czegoś co ma powyżej 400fps? Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...