Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maticzek

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam czy warto kupić wersję C czy default z składaną metalową kolbą czy występują duże luzy w replice z składaną kolbą po czasie użytkowania ? czy możecie polecić tą replikę w takiej cenie?
 2. Witam Czy istnieje przedni. metalowy albo nawet nie znalowy korpus do cm 028. Na aukcjach jest od groma jasnego korpusów do cymki tylko tych tylnich nie przednich. Przedni korpus ten jak by wytłumaczyć co trzymie całą komorę lufę wewnętrzną i bodajże zewnętrzną też. Jeżeli ktoś coś wie to niech daje znać. Dzięki
 3. Raczej myślę o konkretnym zastosowaniu. Tylko średnio się orientuję jakie głowice do cm028 będą pasowały :(
 4. Witam Zastanawiam się nad kupnem głowicy tłoka i cylindra. Chciałbym kupić oczywiście takie żeby ze sobą pasowały. Jeżeli polecacie jakieś śmiało piszcie.
 5. Narazie się trzyma Skleiłem skromnie LOCTITE 406 Podobno ten klej jest do takiego pseudo polimeru Jak pęknięcie się rozrośnie to pójdzie AUTOWELD CX80. Według mnie klej do wszystkiego :>
 6. Hej Przesadziłem z siłą dokręcania tych śrubek z łbem soczewkowym przez co tworzywo sztuczne trochę popękało dookoła. Skleić to czymś czy tylko tak zostawić ??
 7. Witam czy dysza 20mm będzie pasowała do cm 028? Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...