Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FeriDoritos

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Masz jakiś ograniczony budżet ? Te 1500 złoty to max ? Bo szczerze ja nie dawałbym tyle pieniędzy za specne , a w tej cenie zapolowałbym na TR16 od G&G lub Krytaca jeżeli wybieracie się głównie do lasu , chyba że musi to koniecznie być HK.
 2. Dzięki za wszystkie podpowiedzi , kiedy będę miał swojego Kar'a w rękach na pewno odkopie temat i podzielę się wrażeniami.
 3. A czy między tymi replikami jest jakaś duża przepaść? Drewniana wersja Snow Wolfa (mimo , że obecnie niedostępna) , bo chodziłoby mi o taką jest 300 zł tańsza od S&T na taiwangun.
 4. Witam , od jakiegoś czasu przymierzam się do historycznego ASG gdyż II WŚ to zawsze były moje klimaty. Chciałbym się stylizować na niemieckiego żołnierza , ale ważna jest dla mnie replika. Od razu mówię: Nie interesują mnie zbytnio customy , grzebanie i sprowadzanie różnych części bo to po prostu nie dla mnie. Po drugie nie mam dużych wymagań i nie oczekuję od tego wygórowanej mocy i zasięgu. Ot skuteczny zasięg na 40 , 50 i 60 metrów. Także macie jakieś doświadczenia z tą repliką? Wyglądem i materiałem urzeka.
 5. Witam , czy ktoś kto miał tę replikę od double eagle w łapkach przez dłuższy czas wie jakie magazynki mid-cap są kompatybilne? Mam tylko hi-capa z zestawu i inne hi-capy z pierwszej repliki. Zastanawiałem się nad S-Magami od Specny.
 6. Jeszcze jedna sprawa , jak dobrze wykonana jest replika i mniej więcej jej wnętrze? Mając 1,5 roku M4 od Spartaca przy wybieraniu innej repliki byłbym dość uczulony na jakość wykonania.
 7. UMP od Aresa jest niby na spec shopie ale nie jest dostępny. Co do magazynków to racja. Dzięki za odpowiedź.
 8. Witam , ta o to replika stała się dostępna w sklepach i mam pytanie. Mianowicie miał ją ktoś na własność? Opłaca się? O UMP od G&G nasłuchałem się trochę złego i słyszałem , że poziom się stoczył + jest jeszcze UMP od Aresa lecz obie te repliki wykraczają dość mocno poza mój budżet... A tu jednak dużo miejsca na baterię jak na taką replikę , bardzo łatwy dostęp do jej wnętrza , cena i szybka wymiana sprężyny kusi. https://gunfire.com/pl/products/replika-pistoletu-maszynowego-h-k-ump-1152203385.html
 9. Hmmm , jeżeli tak się sprawy mają to dzięki za odpowiedź.
 10. Witam , nie znalazłem wątku o tej replice a filmików bardziej obszernych też nie znalazłem. Więc pytanie: Miał ktoś tą replikę w łapkach? Opłaca się? Swojego pierwszego AEG'a mam już 1,5 roku i zdecydowałem , że na święta chciałbym coś lepszego. https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-cqb-killer-1152191823.html Zawsze chciałem mieć coś ''innego'' , unikatowego ale czy warto? Czy lepiej kupić coś od G&G z serii combat machine lub specne edge?
×
×
 • Create New...