Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rak

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 1. Mały offtop "Do Szefa Foki: Bez urazy mam nadzieję to odbierzesz. tongue.gif Zanim napisałem pierwszy post trochę czytałem to "miejscowe" forum i ogólnopolskie działy, rozumiem że każdy ma swój styl i podejście do życia. Rozumiem że coniektórzy tu mają status "STAREGO" ale niestety dość często z góry padają hasła w stylu: >Dlaczego zawsze jak się pojawi ktoś nowy mam więcej roboty< Jeżeli tak będziesz podchodził do "nowych" to gwarantuję Ci wiele dobrego ominie Ciebie i innych. Wierz mi mam trochę doświadczenia w pracy z młodzieżą i "nowymi" może nie przy strzelankach ale w innych imprezach survivalowych i modelarstwie" Nie dość, ze byłeś milszy, to i miałeś inne podejście do nowych. Pozdrawiam.
 2. Rak

  Wiedźmin

  Podobno schrzaniono system walki? Prosze o opinie.
 3. Rak

  Aug jg

  Eee.. w Augostowie strzał pojedyńczy to lekkie naciśnięcie spustu. Serię puszczamy dociskając spust do końca... Rozumiem Miro, że spustu nie możesz docisnąć do końca, tak?
 4. Wytrzymają... Offtop.. polityczny masz ten avatarek.. nie powiem.
 5. Opiszę- ale jedna sprawa: To jest faza testowa i przedstawiam jeden z kilkunastu pomysłów i wcale tak sie nie musi skończyć. Sędziowie (moderatorzy) po pierwsze muszą być w dogodnych, wysoko-umieszczonych punktach, w punktach kontrolnych i z drużynami ( ta ostatnia kwestia jest najtrudniejsza, bo wiadomo, iż taki mod, może nieświadomie zdadzać pozycję drużyny itp). Sędziowie mają oceniać sposób wykonywania zadania, czas i jakość. Foka to nie jest awykonalne, tylko cholernie trudne.
 6. Dzikki- oczywiście, że mamy ten pomysł i go rozbudowujemy... ja mam nadzieję, że nikt tutaj nie pomyślał, iż punkty będą za samo "fragowanie" :wink: . Pisałem- więcej punktów za mniejsze straty własne, za zdobywanie kolejnych punktów zadania, za MNIEJSZĄ ilość wystrzeleń itp. Dodatkowe punkty wg. uznania bezstronnych moderatorów (np. za pomysłowość, skutecznosć itp) każdy uczestnik będzie praktycznie zdobywał punkty dla drużyny, ale i strata punktów jednostki jest stratą punktów drużyny, wszelakie zabicia zakładników, kompanów z drużyny będą dotkliwie udeżały w punktację ekipy. Samo zabicie przeciwnika to tylko mały kroczek do zwycięstwa. Na razie najgorszym problemem jest dawanie tej samej szansy każdemu.. (powtarzalność scenariuszy itp itd) i doskonale wiem, że jeszcze dłuuuga droga przed nami nim ogłosimy turniej.
 7. Foka- nie dość, iż w moim poście nie ma zwrotu do Ciebie to Czytanie ze zrozumieniem prawda? ;-) po prostu- sprubujemy.
 8. Był pomysł, czy realizacja (nieudana) ? I proszę o konkretną odpowiedź, bo po przeczytaniu 12 tematów z wątkiem turnieju stwierdzam jedno: Internet to świetne zabezpieczenie, bo gdybym przedstawił ten pomysł "starym wyjadaczom" w twarz to bałbym się, że taki wyjadacz tępą łyżką z chęcią żyły mi podetnie... Lubię to forum, bo naprawdę ciekawe dyskusje są prowadzone, ale klimat psują tacy "wyjadacze"... wrogość i ich "wyższość" na kilometr biją. (jeżeli pomyślałeś 1. To przyjedz i zobaczymy jaki z Ciebie kozak 2. ojoj.. straszne 3. Bo ja to już w życiu przeżyłem (...) to proszę: daruj sobie.) Cieszę się, że sztab Adminowski nie odwala wyższości, a IMHO siedzą w tym najdłużej. Ale dobra bez Flame War'a Bez OT: Ja gdy dostaję to prawie zawsze to odgrywam. I nie! Nie upadam jak w jakimś kiepskim filmidle wystrzeliwując 9 magazynków, wylewając hektolitrów krwi i jeszcze doczołgując się do bazy słabym głosem wołając "medyk".
 9. Nie ustaliliśmy gdzie, kiedy? jeszcze nie szybko ( musimy to dopracować perfect) Punktacja? Skuteczność, straty własne, ilość wystrzelonej amunicji (im mniej tym lepiej), czas wykonywania danej misji, itp. itd ... niektórzy w swoich kręgach tak nazywają GM'ów czy organizatorów. Sam jestem modem (czyli nie jestem organizatorem, ale za porządek odpowiadam) A czy ja chcę zmuszać każdego organizatora? Jak zorganizuję to chętnie będę nadzorował, a nie latał z karabinem. Zależy od tego co mu się przydzieli i czy podoła. Ale teoretycznie są ujednolicone: Teamplay, fair play. A czy ja Ciebie zmuszam do udziału? Ty możesz drogi Arturze współczuć, mi wystarczy (na razie) deklaracja 7 ekip mazowieckich, że zagrają w turnieju. Pozdrawiam.
 10. Było pomysły i pewnie w końcu coś takiego wystartuje. Moderatorzy/organizatorzy/game masters http://www.wmasg.pl/artykuly/air_soft_gun/...(prawo_asg)/14/ Drobne modyfikacje, zależne od organizatorów. Będą ( pewnie na zimę zaczniemy)
 11. Oj taaakk. nie mogę się doczekać. Aczkolwiek jednej jednośtki mi brakuje w całej grze... Bikersów :/. Hmm? A może by zrobić turniej WMASG? :mrgreen: Sporo nas tu.
 12. Wybacz.. następnym razem będę czekał na Twoje posty, żeby odpowiedzieć jak-naj-szyb-ciej. Chłopie część z nas ma pracę inni siedzą po uczelniach i szkołach, a są i tacy którym się nie chce danego dnia na forum wchodzić. Pozatym pamiętaj, że jak ktoś widzi temat i się nie zna to nawet nie wchodzi, bo problem nie dotyczy, ani jego, ani jego wiedzy. Pozdrawiam
 13. Rak

  Maw13

  Zamówiłem dla całej ekipy. Wszystko w stanie opisanym na stronie, żadnych niespodzianek.
 14. Może tak: -gazowe: *Klimatyczniejszy odrzut i odgłos *Problemy w zimie *zwiększone koszty (green gas) *brak możliwości tuningu (czyba, że się znasz i przerobisz wylot gazu) *tańsze -elektryczne: *klimatyczny odrzut (ale chyba brak BB na polskim rynku) *możliwości tuningu *działają zawsze *droższe (nie mówimy o deserciku z airshit guns za 40 zł na 4 baterie AA itp.) Nie wiem jakie masz fundusze, jeśli spore to podłącz się do zamówień z WGC czy czego innego i zamów np. full metal beretkę AEP'a Pozdrawiam.
 15. Wisz .. każdy lubi to to chce.. a jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co ma :-P Broń boczna, to wybór tylko Twój, niektórzy mają w kaburze pistolet, inni AEP'a a inni SMG. obecnie mam 2 gazowe STTI (Betki) i nie narzekam, aczkolwiek oszczędzam na kurz'a z kaburą. Więc pytanie do Ciebie: Wolisz klamkę czy coś co "sypie" kulkami? Bo jeśli chodzi o osiągi to raz lepsze są gazowe, raz elektryki (aczkolwiek prawdą jest, iż gazowe gorzej strzelają w zimie... która de'Facto się zbliża)
×
×
 • Create New...