Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cassidi

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. Cześć, Chciałbym poprawić trochę swoją replikę. Jest to, jak w temacie wspomniałem Dobule Eagle M906A. Myślałem o wymianie gumki, lufy i sprężyny. Na ostatnim chrono replika na kulkach .25g zrobiła poniżej 1J. Jako że gram w lesie to jest sporo zapasu. Lufa wewnętrzna ma 42.5cm długości. Nie wiem, czy dobrze mierze dlatego załączam zdjęcie. Jaką gumkę hop-up, lufę precyzyjną i sprężynę byście doradzili? A może lepiej coś innego? Budżet raczej swobodny. Szukam najlepszego stosunku price/performance :-) Z góry dzięki za podpowiedzi!
 2. Chyba faktycznie zdecyduje się na DE :-) Skoro posiadasz taką replikę, to może podpowiesz mi jakiego maksymalnego rozmiaru bateria się mieści? Mam tu na myśli długość i szerokość. Po prostu boje się, że przesadzę.
 3. Bardziej chodziło mi o to, czy są dostępne zamienniki, ale z kontekstu i "internetów" rozumiem, że tak :-) Na rękojmie nie liczę, bo zapewne przez dwa lata na grzebie w środku na tyle, że ją stracę :-D E&L raczej odpuszczę właśnie przez to drewno w dłuższych wersjach (a takie mi się najbardziej podobają). Podsumowując, to nadal nie wiem, czy wybiorę DE, czy CYMĘ, ale wiem już, że są porównywalne i wybór jest faktycznie ciężki. Dziękuje jeszcze raz za rozwianie wątpliwości :-)
 4. Hymm bardzo ciekawa odpowiedź, dziękuje :-) Wybaczcie mi, proszę moją niewiedzę, ale mam wrażenie, że E&L Essential (chociażby ELAKS74N) ma słabsze wnętrze w stocku niż CYMA z serii 40. Czy przewaga E&L nad CYMĄ to bardzo dobre wykonanie "zewnętrzne"? Bymbył skłonny dorzucić do ELAKS74N, ale może dość nietypowo bardziej podobają mi się kompozytowe AK74. Wracając do prównania DE z CYMĄ. DE chyba ma mniej miejsca na baterię, to prawda? Mosfetu w DE właśnie trochę się obawiam, ponieważ wydaje mi się być to rozwiązanie dość "in the house". Czy ewentualna wymiana w razie p
 5. Cześć! Chciałbym kupić swoją pierwszą replikę z przeznaczeniem strzelania w lesie. Budżet to około 700-800PLN na samą replikę. Zależy mi na tym, aby replika była podatna na modyfikację. Dostosowywanie rzeczy wszelakich pod swoje upodobania sprawia mi niesamowitą frajdę :-) Wytypowałem, jak w temacie, dwie repliki: - Cyma CM.040C lub CM.040 (zależnie co dostępne), - Double Eagle M906A. Obie są w podobnych cenach na daną chwilę. Bardziej podobają mi się repliki AK, ale nie mogę się zdecydować. Jak się ma porównanie platformy AK do AR? Technicznie M906A jest bardzie
×
×
 • Create New...