Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michugroove

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by michugroove

 1. Zależy która opcję kupiłeś, sprzedają to w różnej wersji. W tej określanej jako 420 FPS siedzi według sklepu 120 - jest słabsza od 120 od Modify. Ja u siebie dałem gumkę ML Macaron, dyszę Maxx Model 21,25, tłok SHS typ 1, lufę MadBull 407mm i właśnie tą sprężynę od Modify i aktualnie jest około 2J.
 2. Bardzo mocno upraszczając temat - sprężyny dające tyle samo FPS będą praktycznie tak samo obciążać GB. Różnica w nieregularnym uzwojeniu będzie miała wpływ na obciążenie podczas naciągania sprężyny przez zębatki, natomiast rozprężanie sprężyny która pcha tłok spowoduje przeniesienie takiej samej siły na GB.
 3. Cześć, chciałem podzielić się doświadczeniami z małego tuningu DE M904A. Replikę kupiłem niecały rok temu i do ostatnich tygodni cały czas działała w stocku - używana kilka razy. Od nowości stabilnie około 1.56J (410 FPS na 0,2g). Ostatnio w swoich gratach znalazłem lufę MadBull 407 mm i stwierdziłem że to dobry moment na mały tuning DE. Przechodząc do rzeczy - zamontowałem wyżej wymienioną lufę i wymieniłem gumkę na MR. HOP 70° od Maple Leaf + dystanser Omega - konieczna też była wymiana ramienia dociskającego. Niestety pojawił się problem z podawaniem kulek. Po lekkim szlifowaniu kołnie
 4. Ja do swojej wsadziłem lufę z Krytaca 155mm i pomarańczowa gumkę Krytac. Do tego wymieniłem fabryczną sprężynę, która najprawdopodobniej jest m130 na sprężynę m110. Przy zupełnie otwartym hop-upie jest 1,2 j natomiast przy ustawionym 1,32 j na kulkach 0,32g. Na stockoewej sprężynie przy ustawionym hop-up było 1,42j - ponad limity cqb na które chodzę. Mimo spadku mocy zasięg się nie pogorszył. Na stockoewej 130 obawiam się że długo GB nie wytrzyma patrząc na to co piszą ludzie na grupach o Amoebach.
×
×
 • Create New...