Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

izixxxc

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. W końcu zdecydowałem się jednak na używkę. Dokładnie ssg-24 od nv. Co prawda poza budżetem ale ceny atrakcyjne bo model już nie produkowany. Z częsciami może być różnie ale się obaczy. W teorii jak wszystko będzie ok to nie trzeba upgradów czyli nie wpadnę w studnie bez dna :) Przekonała mnie solidna budowa nic tam nie lata i nie trzeszczy (wg opisów). W tym modelu co wcześniej pisałem to przeraziła mnie waga. Jakoś sobie nie wyobrażam z tymi 4-5kg (bazowo) gdzieś biegać.
 2. Ok wiem gdzie patrzeć dzięki. Co do słabości takiego tuningu to wiadomo ale też mówimy o w zasadzie najtańszej opcji snajperskiej bo to karabin za 600 z luneta to też bez sensu jakieś cuda odwalać. Naprowadziłeś mnie bo podejrzewam, że różnica między tymi dwoma wersjami jest właśnie w takim zestawie. Jak znajdę to będę wiedział ile jest wart ten upv w porownaniu do standardu.
 3. Dzięki za konkretne info. Upv to tak jak piszesz jest upgraded version. Producent takie daje. Nie wiem właśnie czy to tylko sprężyna czy może coś jeszcze. Gdzie widziałeś te seciki od wella? Pewnie, że lepiej porządny tuning ale kasa. Rozglądam się też za używkami ale widzę po cenach, żę ludziom cięzko się rozstać nawet jak już nie używają.
 4. Ile pi razy oko mógłby kosztować tuning podstawowej wersji MB4411D do UPV. Wg strony to jest 430m/s do 530 https://www.taniemilitaria.pl/pl,karabin-snajperski-mb4411d-z-luneta-i-dwojnogiem-well,0,5,43,45,4354.html https://www.taniemilitaria.pl/pl,karabin-snajperski-mb4411d-upv-z-luneta-i-dwojnogiem-well,0,5,43,45,5047.html
×
×
 • Create New...