Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wazwszlufce

Użytkownik
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

  1. Witam zamierzam zakupic swoją pierwszą replikę i zacząć z nią przygode w świecie hobbystów airsoftu. Moje pytania dotyczące repliki są następujące: Czy replika nadaje się do lasu? Czy jest to dobry wybór biorąc pod uwagę moją zerową styczność z airsoftem? Czy warto ją tuningować i jeżeli tak to co dokładnie( mój budżet na tuning to 700zł)? Byłoby też super gdyby ktoś posiadający replikę opisał wrażenie związane z jej użytkowaniem. Za wszelaką pomoc w tym zakresie szczerze dziękuję i każdemu czytającemu życzę miłego dnia/nocy
  2. Wiatam zamierzam zakupoc swoją pierwszą replikę i zacząć z nią przygode w świecie hobbystów airsoftu. Moje pytania dotyczące repliki są następujące: Czy replika nadaje się do lasu? Czy jest to dobry wybór biorąc pod uwagę moją zerową styczność z airsoftem? Czy warto ją tuningować i jeżeli tak to co dokładnie( mój budżet na tuning to 700zł). Byłoby też super gdyby ktoś posiadający replikę opisał wrażenie związane z jej użytkowaniem. Za wszelaką pomoc w tym zakresie szczerze dziękuję i każdemu czytającemy życzę miłego dnia/nocy.
  3. Wiatam zamierzam zakupoc swoją pierwszą replikę i zacząć z nią przygode w świecie hobbystów airsoftu. Moje pytania dotyczące repliki są następujące: Czy replika nadaje się do lasu? Czy jest to dobry wybór biorąc pod uwagę moją zerową styczność z airsoftem? Czy warto ją tuningować i jeżeli tak to co dokładnie( mój budżet na tuning to 700zł). Byłoby też super gdyby ktoś posiadający replikę opisał wrażenie związane z jej użytkowaniem. Za wszelaką pomoc w tym zakresie szczerze dziękuję i każdemu czytającemy życzę miłego dnia/nocy.
×
×
  • Create New...