Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomkyw

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. To oklejanie mnie o tyle nie przekonuje ponieważ przekrój który po owinięcia nie będzie kołem.
 2. Napisałeś że długa tuleja będzie blokować pistolet a jeśli tuleja będzie miała np 2cm długości?
 3. A tak na podstawie fotek co byś zrobił aby pistolet był bardziej celny bo teraz to loteria?
 4. A może znasz jakiegoś pozytywnie zakręconego klamkomaniaka z Łodzi?
 5. A jak z celnością w tych Twoich patentach? Skoro masz smykałkę to może zakąbyś się moim Sigiem?
 6. Oglądałem tylko naklejanie tych kartek kurde jakoś mi się średnio podoba. Jaki jest najlepszy i dający największe możliwości pistolet do tuningu? Tokio Marui Hi Capa?
 7. A miałbyś pomysł na nieprzekazanie się? Co spowoduje usunięcie ryglowania? A co z zewnętrzną karteczki na zamku?
 8. Wrzuciłem na fotosik i nic. Wklejam linki poniżej https://www.fotosik.pl/zdjecie/d2f6cee7ffcc6979 https://www.fotosik.pl/zdjecie/c0b2fa321acdc248 https://www.fotosik.pl/zdjecie/19ee7ae864bd3e5d https://www.fotosik.pl/zdjecie/9375f376f6876776 https://www.fotosik.pl/zdjecie/340c6a9478224e30
 9. Załączam fotki Siga może Będziecie w stanie na ich podstawie coś doradzić np gdzie szukać np luf precyzyjnych jakiś podzespołów profi lub jak zrobić to samemu.Na lufę wewnętrzną mam pomysł druk 3D długiej tulei prowadzącej dostosowanej do średnicy prowadzenia w lufie zewnętrznej. Teraz prowadzenie jest na tym czarnym oringu. Gorzej z zewnętrzną totalny luz(fotka) fotki nie dają się wstawić pliki po 350kb jak to zrobić?
 10. A jakie to pistolety? Dex customizuje czy handluje takowymi? Jak znaleźć Dexa?
 11. A jakie to pistolety? Dex customizuje czy handluje takowymi? Jak znaleźć Dexa?
 12. Wiesz wydatek 700-800 pln i konstrukcja full metal to też nie mało a celność dość przypadkowa. Pokombinuje ze zmniejszeniem luzu może uda mi się dorobić lufę zewnętrzną aby zmniejszyć luzy. Zamek nie lata tak jak w wersjach na diablo więc tu problemu nie ma. wewnętrzna lufa ma prowadzenie na jednym oringu może jak kilka dołożę o większej średnicy zewnętrznej to będzie lepiej . Gorzej z zewnętrzną prowadzenie jest na kawałku zamka, chyba tam trzeba go wykleić. Czy Co2 BB mają hop Upy
 13. Niby prosto tylko jaki to ma wpływ na brak osiowości ? Jak można regulować szczerbinkę problemu brak jak nie może tak być, chyba że podkładki są symetrycznie naklejane. Myślałem że są jakieś bardziej profi rozwiązania.
×
×
 • Create New...