Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

feafi

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Hej, czy ktoś z was zna długość dyszy w replice CA Nemesis X9? Chciałbym zamontować komorę hop-up od MAXX MODEL, ale ona wymaga długości dyszy od 21-21.25mm. Pozdro!
 2. Cześć, Niedawno zakupiłem replikę Nemesis x9 od classic army. Zastanawiam się nad tuningiem repliki pod względem zasięgu, celności i powtarzalnością strzału. Co powinienem zmienić oraz czy moglibyście polecić jakieś części?
 3. Hej, Właśnie zamówiłem replikę classic army Nemesis X9. Zdecydowałem, że od razu przelutuje w niej wtyk z mini tamiya na t-connector. Wlaśnie zobaczyłem, że w tej replice nie ma bezpośredniego oznaczenia kabli - czerwony, czarny, a jest tylko czerwona izolacja na jednym z kabli. Patrząc na schematy z mini tamiyi w replice czerwona izolacja przyczepiona jest do odwrotnej wtyczki niż jak na schemacie. Nie chcę pochrzanić tych kabli przy lutowaniu, bo zwarcie to nieprzyjemna sprawa. Podsyłam fotki ze szczegółami. Proszę o pomoc, który to który.
 4. feafi

  Replika CQB

  Hej, Potrzebuję repliki typowo do cqb. Budżet ok. 1000-1500zł. Zastanawiałem się nad: *NEMESIS X9 [CLASSIC ARMY] *G&G ARP9 Proszę was o doradzenie w tej kwestii, podpowiedzenie przykładowych modeli i może skomentowanie tych powyższych. Wiem, że kupowanie repliki w ciemno to trochę słaby pomysł, a mało recenzji na ich temat. Wolałbym się dopytać kogoś, kto ma ową replikę i może polecić. Zależy mi na tym, by mieściła się w zakresie 350fps i miała dosyć dobrą jak na stockową wersję precyzję i zasięg. Dodam, że podoba mi się stylistyka repliki, którą mają te powyżej poda
 5. Dzięki za pomoc. Wszystko wymienione, replika strzela celniej, gdyż wymieniana była komora, gumka + lufa na precke. Temat zamknięty.
 6. Dodam, że w komorach do g36 nie ma takowego ramienia. Jestem trochę zaniepokojony faktem, że producent dodał taki element, skoro komora nie potrzebuje ramienia do funkcjonowania układu
 7. A mogę Cię jeszcze prosić o wytłumaczenie jak to się robi? Jestem totalnie zielony w tych sprawach.
 8. Cześć, Piszę z zapytaniem nt. komory hop-up do giety. Planuję tuning i zastanawiam się nad wymianą komory hop-up w karaninku g36 od jg (jg1338). Jako jedyną aluminiową komorę, aktualnie dostępną na rynku znalazłem taką od Lonexa. Zauważyłem jednak, że ma ona pewien element, którego nie ma w innych komorach do g36. Jesteście mi w stanie wytłumaczyć do czego on służy i gdzie go zamontować (chodzi o to okrągłe kółeczko z wypustkami od środka) Dołączam zdjęcia do posta. Dzięki!
×
×
 • Create New...