Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Militarypl

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Militarypl

 1. Cześć wszystkim mam parę pytań dotyczących kursu JATA 1) czy po takim kursie muszę służyć w wojsku te 15 lat? 2) co ile w wojsku są przepustki i na jak długo to chyba na razie tyle dziękuje za informacje z góry ;)
 2. Cześć wszystkim! mam pytanie dotyczące pracy w CIA jako agent. Co oni tak właściwie robią/czym się zajmują na codzień, bo mało się o tym mówi a może ktoś coś wie. Jak wyglada test aby się dostać do CIA ( chodzi mi tu o sprawdzian fizyczny, psychiczny i z wiedzy) proszę o dosyć szybką odp z góry dzięki :)
 3. Ma ktoś może do polecenia jakieś książki albo filmy uczące samoobrony przed najróżniejszymi broniami i gołymi rękami ? Coś ciekawego i wartościowego do nauki ;)
 4. Ale szkoda że kobiet nie przyjmują
 5. Dzięki za odpowiedź, spokojnie posługuję się angielskim myślę, że dosyć dobrze :)
 6. Cześć wszystkim! ( proszę o dosyć szybką odp. Zależy mi na tym, z góry dziękuje bardzo ;) ) mam parę ważnych dla mnie pytań: 1) czy Polak ma szansę dostania się do SAS ? 2) czy trzeba nakładać jakieś opłaty za selekcję lub za całość służby ? 3) ile dostaje się miesięcznie jako żołnierz SAS? 4) czy trzeba mieć zrobione jakieś np kursy zanim się ubiega do SAS i czy jeśli ma ktoś zrobiony np kurs spadochroniarski, to podnosi ten fakt i papier szanse na dostanie się ? 5) czy do selekcji mogą również przystępować kobiety ? 6) jak długo trwa służba w SAS ? 7) czy trzeba
 7. Cześć wszystkim! mam pytania, potrzebuję dosyć szybkiej odpowiedzi. Z góry dziękuję za odpowiedź :) 1) czy jako Polak można wstąpić do SAS ? I czy oni w ogóle takich cudzoziemców przyjmują ? 2) ile trwa całe szkolenie i ile trzeba mieć lat? 3) czy przyjmują tam kobiety 4) czy jest tam cokolwiek płatnego typu jakieś kursy czy coś 5) ile dostaje taki żołnierz na miesiąc 6) czy trzeba mieć coś wcześniej zrobionego np jakiś kurs lub coś podobnego i czy to wpływa na selekcję ( np podnosi twoje szanse na dostanie się ) to chyba tyle, chcę sobie zebrać wszystk
×
×
 • Create New...