Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dżądrek_753

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok, teraz już wszystko rozumiem, dzięki bardzo za odpowiedź
 2. Oczywiście, tylko słyszałem że w DE jak się pójdzie na cqb ze słabszą sprężyną na baterii 11.1V to występuje pme. No i chciałbym używać w cqb baterii 11,1 a nie 7,4. A żebym mógł jej używać, to (tak czytałem) muszę zrobić Short stroke. No a przy okazji też bym zrobił doszczelnienie, a jakbym przy ss chciał iść do lasu, to musi byc mocna sprężyna, a jak mocna sprężyna to i zderzak musi być miękki. Więc właśnie to jest ten dylemat, czy w cqb grać z baterią 7,4 i odpuścić temat short strokea, doszczelnienia i wymiany zderzaka i pójść w tuning wymiany gumki i dystansera tak jak mówiłeś. Czy jednak
 3. Będę raczej sam wstawiać te części, do mojej repliki double eagle, która jest moją pierwszą repliką i służy do cqb i do lasu, bo mam trochę ograniczony budżet, i nie chcę wydawać 200zł za serwis. Chodziło mi o to, że bedę w tej replice robił short stroke na 3 zęby, żeby móc używać baterii 11.1V w cqb. Ale jakbym chciał iść do lasu to musiałbym wsadzić mocniejszą sprężynę, co wiąże się z obciążeniem na GB. Dlatego zdecyzowałem, że spróbuję zamontować miękki zderzak na głowicy cylindra, aby amortyzował trochę obciążenia na gearbox. (Tak czytałem na forach, że należy tak zrobić) Oprócz tego, przy
 4. Jaki zderzak do głowicy cylindra w DE? Potrzebuję kogoś rady co do takiego szczegółowego tuningu, bo się słabo znam :) Fajnie by było poznać jakiś konkretny model, grubości i miękkości, tak żeby amortyzował obciążenia na GB.
 5. A jeżeli dołożę kasy do krytaca to będzie różnica?
 6. Witam, mam pytanie jaką gumkę wybrać do repliki Double eagle aby poprawić celność skupienie i zasięg? Jest bardzo dużo gumek na rynku i nie wiem jaka będzie najlepsza. PS: Fajnie by było gdyby ktoś odrazu podał pasujący do gumki dystanser :D
 7. Czy w dzisiejszych czasach jest jeszcze sens zaczynać z shotgunami od np: cymy? (jak sobie wszystko policzyłem to by wyszło około 500 zł ze wszyskim), czy lepiej zainwestować i kupić aega? (Np: DE) wtedy by już było ok: 1000zł ( tak sobie policzyłem ze wszystkim) Mam na myśli czy dałbym radę jeszcze kogoś trafiać na strzelankach.
 8. Jeżeli chodzi o budżet to do ok.700zł A modele no to jakiś z serii flex to np. F03 z M-lockiem, a z DE to spodobał mi się M916G z takim nowoczesnym designem. A z tym Mosfetem to miałem na myśli to że teraz gunfire ma taką ofertę, że do dowolnej zakupionej repliki montują układ x-asr który wtedy jest tańszy niż by go odzielnie kupić. No i w cenie tego układu jest zawarty montaż.
 9. Mam pytanie dotyczące replik dla początkujących, mam na myśli repliki Specny z serii Flex, oraz repliki Double eagle z mosfetem. Moje pytanie jest takie, czy replika Flex z mosfetem x-asr się lepiej sprawdzi niż to DE? Bo jak patrzyłem na recenzje, to wychodziło, że w gearboxach obu replik są podobne części. Więc tak naprawdę to moje pytanie odnosi się do mosfetu x-asr i F.C systems. Bo ogólnie to chyba są to repliki na podobnym poziomie wykonania i ceny.
 10. Ok, bo widziałem na filmikach jak dużo ludzi w cqb gra z pistoletami z dużymi magazynkami, i wydawało mi się że to jest ok na początek
 11. Mam pytanie co do rozpoczęcia zabawy w asg. Czy lepiej zacząć z pistoletem z magazynkiem bębnowym w cqb, czy z aegiem? ps: bardzo się jaram GBB w pistoletach gazowych.
 12. Mieszkam pod Warszawą, spróbuję zorientować się jak z wyporzyczaniem replik asg w tej okolicy, rzeczywiście myślę że lepiej zobaczyć czy mi się spodoba to hobby niż odrazu wywalać tysiaka:)
 13. Dzięki, to najpierw pójdę na strzelankę z wyporzyczoną.
 14. Mam pytanie niekoniecznie co do samej repliki na początek, ale pytanie czy lepiej wypożyczyć replikę asg w sklepie i pójść z nią na strzelankę, czy odrazu kupić sobie replikę i potrzebny do niej sprzęt? Jeżeli bym kupował replikę asg to budżet jaki bym na nią przeznaczał to do ok. 700zł PS: Mam 15 lat więc nie spieszę się z zakupem lub pójściem na strzelankę, wiem że są od 16 lat.
×
×
 • Create New...