Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MzkAirsoft

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MzkAirsoft

  1. Sa-b02 z 2016r cenowo podejrzewam że 200/300zł do dogadania co do przechowywania cały czas pudełko w szafie w domu brak wilgoci.
  2. Mam możliwość zakupu od znajomej osoby praktycznie nowej repliki wystrzeliła około 1000 kulek w ogrodzie. jest jednak jeden haczyk replika ma swoje lata była kupiona w 2014/15 roku i leżała w pudełku praktycznie cały ten czas. Czy warto kupić taką replikę? Jakie mogą być z nią problemy? Czy należało by taką replikę dać do serwisu zaraz po zakupie?
  3. Po kilku latach myślę na powrotem do asg. Podczas przerwy pojawiło się masę nowych firm replik i serii. Co możecie powiedzieć o replikach z metalowym body od DE w porównaniu do np. specny z serii edge? A może G&G z serii combat machnie (o tym znalazłem bardzo mało info wiem że body nie jest metalowe) polecicie coś innego w podobnym budżecie okolice 800zł powiedzmy. ps. Mam jeszcze opcje kupić starą specne za nieduże pieniądze z powiedzmy 2015r. (wtedy chyba nie był żadnych innych serii tylko jedna z metalowym body) od znajomego wiem że replika jest praktycznie nowa wystrz
×
×
  • Create New...