Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rechot

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,863 profile views
 1. Też jestem ciekawy. Tak w ogóle co uważacie o słuchawkach aktywnych do lasu ?
 2. U mnie prawie wszystko ok. Jedyne co to problem ze szczelnością komory z dyszą i ucieka ok 100 fpsów. Po wymianie komory fpsy wracają. Komora CA ma lekko szersze skrzydełka wchodzące w lufę zewnętrzną i trzeba coś lekko przejechać pilnikiem.
 3. U mnie też nie było żadnej plomby. Dźwięk był straszny, ale po przesmarowaniu u wrzuceniu jakiegoś składaka Bore-up'a, jest przyjemny.
 4. Z komorą też miałem problem- wystarczy odkręcić śrubkę, zdjąć pokrętło i delikatnie przypiłować. Co do tego co zastałem w GB. Na zębatkach tylko jedna podkładka, sprężyna to coś pomiędzy 110 a 120, łożyska źle wstawione, nie równo i wystają, nieszczelności. U mnie w modelu sa-a03 długość dyszy to 20,7mm.
 5. Jak za 700 zł to replika jest godna polecenia. Wymieniłem w niej gumkę i lufę, bo trafić na stockowej to tylko z przyłożenia. GB jeszcze nie rozkręcał, ale z tego o widać bez rozkręcania to szału nie ma. Kable sztywne jak koci łeb. Lecz wydaje mi się że i tak lepiej kupić specne i wymienić wszystko w środku niż kupować replikę 2 razy droższą.
 6. Tak na marginesie to repliki znowu są dostępne na GF;)
 7. Ale to preorder. Mogło być kilka mk18, ale nie wrzucali na stronę tylko wysyłali tym co zamówili wcześnie.
 8. Na bank nie było mk18, bo sam na nią czekam. Dzwoniąc ostatnio dostałem informacje że jakaś dostawa ma być pod koniec lutego, ale nie wiadomo które modele przyjdą. Trochę tego nie rozumiem, jak można nie wiedzieć jaki towar sprowadza się na sklep.
 9. Witam. W moim Glocku wyrobił się zatrzask magazynka i co z tym idzie brakuje mu szczelności. Doraźnie pomaga warstwa izolacji na magazynku w miejscu gdzie trzyma zatrzask, ale to nie jest rozwiązanie ostateczne. Dlatego może ktoś wie czy zatrzask z glocków innych firm może pasować?? Kwa niestety nie mogę nigdzie dostać. Dopuszczam możliwości lekkich modyfikacji, lecz ciał bym mieć jakiś potwierdzenie niż branie w ciemno :)
 10. Rechot

  Magnifier

  Ja mogę od siebie dodać żeby zapoznać się z tym tematem, no jedynie że już to zrobiłeś http://forum.wmasg.pl/topic/58954-magnifierbooster-eotech-552/page__st__80__hl__+magnifier?do=findComment&comment=1782304 Co to mojego magnifier to po nie całym roku mogę dodać że dużo zależy od jak dobrą kopie eotech masz :) Ja mam od Tomkapl, szybki są ciut ciemniejsze co umożliwia lepsze widzenie podczas słonecznego dnia, lecz ograniczają zasięg widoczności przez "lupkę".
 11. ... tak jak pisałem wcześniej magnifier dedykowane do eotecha mają kwadratowe pole widzenia. Czasami można spotkać dedykowane do kilku modeli różnych kolimatorów ale niestety z tym nie miałem styczności. Najważniejsza jest wysokość środka soczewki tak aby zgrywała się kolimatora z magni.
 12. Jeżeli cię to ratuje to w moim magnifier środek lunety jest na wysokości ok 4,5 cm., tubus to ok. 3 cm. Ma on taki sam montaż lecz okular się różni. Najlepiej będzie jak napiszesz mail z zapytaniem do sklepu czy takie zastawienie będzie pasowało. Natomiast ten magnifier nie ma FTS http://www.specshop....ot_Magnifier_X3
 13. Ja mogę polecić eotecha od TomkaPL. Co do magnifier to jeżeli kupisz dedykowany do eotecha to nie powinno być problemu. Przykłady wg. mojej oceny więc nie daje 100% pewnoście że będa pasowały. http://gunfire.pl/pr...ntazem-FTS.html http://taktyczny.com...oduct-1641.html http://blacksword.pl...ET-1-5-5x.htmla http://blacksword.pl...matorow-ET.html http://www.taiwangun..._black_acm.html
 14. Ma znaczenie. Przykładowo mój magnifier ma kwadratowe widzenie więc jeżeli dasz go do jakiegoś red dota to będziesz mieć kwadrat zamiast okręgu. Liczy się również na jakiej wysokości jest środek kolimatora i magnifier, i jeżeli tubus kolimatora będzie mniejszy od magni to będziesz widział w nim obwód. Więc jeżeli magni jest typowo do eotecha to powinieneś tak go ustawić że będzie pasował.
 15. Sam Eotech to jakieś niecałe 200 zł do tego magnifier. Cena jego jest różna ( 260-450zł ) zależy od tego czy jest montaż FTS czy nie. Z tego co widzę to ceny są wyższe o jakieś 100 zł od tego jak ja kupowałem :icon_wink: Tylko kupowanie magnifier bez FTS jest bez sensu.
×
×
 • Create New...