Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Veridian92

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Dzięki za porady! Po paru zabiegach: - Smarowanie i podkładkowanie GB - wymiana głowicy tłoka, głowicy cylindra, dyszy - wymiana sprężyny na m120 - wymiana płytki selektora (niezwiązane, ale rozleciała się przy demontażu) Replika odżyła, przestrzelana porządnie w niedzielę, wyciąga jakieś 380 FPSów. Hop UP o dziwo nieruszany, gumka ciągle ładnie działa mimo 10 lat leżenia. Temat do zamknięcia.
  2. @dwa_cztery_cztery_cztery Dzięki! Te smary jakieś konkretne, czy dowolny silikonowy/teflonowy wystarczy? I co do gumki HU jakąś konkretną do tej giety możesz polecić, bo jednak części do replik ostatni raz przeglądałem z 10 lat temu, więc nie jestem na bieżąco?
  3. Cześć! Ostatnio naszła mnie ochota, żeby wrócić do strzelania i wyciągnąłem z szafy moją starą replikę G36C..... po 10 latach. Przed "przerwą" działała w porządku, 360fpsów, problemów żadnych nie było. W szafie leżała na zwolnionej sprężynie. Jako, że aku do niej gdzieś się zapodział, dałem znajomemu do przestrzelania i sprawdzenia, no i.... Mamy 200FPS, ledwo strzela. Znajomy stwierdził, że nie ma co trupa reanimować, koszta niewspółmierne do efektów i lepiej pójść w nową replikę, więc stwierdziłem, że nic mi nie szkodzi i mogę ją rozgrzebać i zobaczyć co jej dolega, może się u
×
×
  • Create New...