Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leo_111

Użytkownik
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

794 profile views
 1. O wlasnie coś takiego, czyli tulejka z gwintem jest kontrowana od drugiej strony przez ten pin. Wielkie dzięki wątek można zamknąć, a ja piszę na priv czy mi to sprzedasz.
 2. Witam ,nabyłem drogą kupną dwa colty r38 . Niby podobne a jednak inne . Jeden za kurkiem w miejscu gdzie prawdziwy ma iglice posiada imbusa, drugi(piaskowy na zdjęciu)nabyty jako uszkodzony nie ma nic. Imbus z tego szarego się nie wkręca więc prawdopodobnie nie ma tam gwintu. Doczytałem,że nigdyś był tam "sprężynujacy pin"(czerwone kòłko) . Nabycie go drogą kupną jest niemożliwe,bo nie ,bo żaden sklep go nie ma . Pytanie do ludzi mądrych oraz posiadaczy. Cóż to za tajemniczy "sprężynujący pin" i jak go zastąpić skoro nie da się go wkręcić ? Jaka siła go tam będzie trzymać w środku skoro nie ma
 3. Panowie poddałem się,próbowałem chyba 20 różnych kombinacji zmarnowałem cała sobotę i w końcu oddałem replikę do serwisu. Dla dobra ludzi, którzy będą mieli ten sam problem po odebraniu wrzucę informacje co było genezą problemu.
 4. Magazynki od g36 wypróbowałem , od m4 mam 5 sprawnych magazynków różnych producentów też nic to nie zmienia . Problem nie jest z podawaniem kulek, bo wpięciu maga kulki docierają do komory ale już z niej nie chcą lecieć dalej.
 5. Aktualizacja. Inspekcja komory nic nie wykazała i nie zmieniła . Podmiana kulek i magazynków także. Jak mu zapodam jedna kulkę tak jak na zdjęciu poniżej to strzela , czyli jakby nie wina w komorze hop . Zakładam łoże z magazynkiem zaczynają dziać się cuda. Coś się dzieje na etapie magazynek - dysza.
 6. Panowie rozebrałem replikę i jestem w trakcie inspekcji komory. Wydaje się ,że wszystko jest w porządku ale mam dwa pytania . 1. Czy na zdjęciu pozycja gumki jest prawidłowa ?(lekko wysunięty kołnierzyk) 2.Do czego służy zaznaczony dzyndzel? Wystaje on lekko na gumkę, mógłby blokować kulki
 7. Z drugiej strony co miałby mieć magazynek do blokowania się kulek w komorze? Przy zapięciu magazynka "dzyndzel" się zwalnia i magazynek prawidłowo podaje kulki do komory
 8. Używam przejściówki i hicapów od m4 . Zastanawiam się czy tu jest pies pogrzebany . Może spróbować założyc stockowy uchwyt na magazynki? Ustawienie hop up nic nie zmienia , przy całkowicie wyłączonym też kompozyt blokuje się w komorze. Zastanawiam się też nad stockowym dystanserem w połączeniu z gumką przezroczysta guardera(jest dosyć kapryśna) może jest za twardy . Spróbuję wyjąć całkowicie dystanser i zobaczę czy się blokują. Ale z drugiej strony na stockowej gumce problem też występował...
 9. Próbowałem na 3 różnych rodzajach i gramaturach . Lufa wyczyszczona .
 10. Witam, odkopałem replikę g36 jg,która leżała w szafie ok 5 lat . Pełen stock, na pierwszym strzelaniu replika zawiodła tj. kulki blokowały się w lufie(wcześniej nie sprawiała problemów) Rozebrałem dziada po powrocie do domu i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to kompletny brak szczelności. Zamówiłem zestaw widoczny na zdjęciu poniżej, ,zrobiłem inspekcje komory hop up, zmieniłem gumkę na guardera przezroczysta i złożyłem wszystko do kupy . Efekt był zadowalający do momentu pierwszego strzelania. Kulki znowu gromadziły się w lufie . Dziwna sprawa po odblokowaniu lufy wyciorem mogę wystrzelać ca
 11. Zauważyłem ciekawą zależność , replika syfonuje tylko wtedy kiedy kurek po wystrzale nie zostanie odciągnięty i naciska na zawór , jeżeli po oddaniu strzału od razu kurek odciągnę gaz przestaje zwiewać .
 12. Czy przyczyną może być gaz przeznaczony dla replik bez blowbacku? Zakupiłem takowy firmy krzak , sprzedawczyni zapewniała mnie ,że to jest "power" .Poza tym ,że zamek nie cofa się do końca i po oddaniu kilku strzałów magazynek jest praktycznie zamarznięty różnicy nie ma więc użytkuję .
 13. Chodzi również o berette bella , jak by się uprzeć to również problem natury technicznej . Jak boga kocham , nie napisałem chyba posta na tym forum ,którego odpowiedzią nie byłyby nic niewnoszące wywody użytkownika , który tak bardzo pragnie aby wcielić się w rolę moderatora.
 14. Witam , jest ktoś wstanie mi wytłumaczyć , co może być przyczyną syfonowania dobrze nasmarowanej repliki w temperaturze pokojowej?
×
×
 • Create New...