Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

roba1

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy ja wiem, przynajmniej wiem dokładnie ile mam, a tak to strzelam, strzelam i nagle przestaje, kręcę tą zębatką, ładuję, strzelam a tu nic, bo okazało się że w tej większej komorze było 20 kulek... :wink:
 2. Dodałem zdjęcia: http://imp4ct.fotosik.pl/albumy/455139.html
 3. Fotki będą nawet dzisiaj jeśli zachce mi się znaleźć sterowniki do aparatu xD M4 osiągi ma takie same jak kałach, więc pokonuje (a w zasadzie miażdży) go tylko wyglądem, no i pojemnością magazynka (jeśli ktoś lubi hi-capy). M21 od AGM nie trzymałem nigdy w rękach, opinie na tym forum sa bardzo rózne. Jeśli już chcesz dozbierać kasy to radziłbym jakiegoś AEGa.
 4. Wiem, że było już parę tematów dotyczących tej repliki, ale jeszcze nikt z Wmasg chyba nie zdecydował się na jej kupno ani szerszy opis. Ja zaryzykowałem, i dwa tygodnie temu zamówiłem tą właśnie "broń", a konkretnie wersje z dodatkami bo niewiadomo czemu, ale była tańsza od gołej... Paczka z military.pl została wysłana w piątek, przyszła kurierem w poniedziałek ok. 14:30, a więc całkiem szybko. Po piętnastu minutach walki z zapakowaniem moim oczom ukazało się całkiem duże i ładnie wykonane pudełko. W skład zestawu wchodziły: -karabin m4a1 -magazynek na 300 kulek -500 kulek 0.12 (nie aż
 5. A oto moje dzieła (w gimpie robione oczywiście): Wiem, ten z famasem najgorszy, nie mogłem znaleźć żadnych fajnych obrazków z nim.
 6. Dzisiaj, przeglądając ofertę cyberguna natknąłem się na takie cudo: http://www.cybergun.pl/?prod=10846&cat=30 Wygląda na całkiem ładnie wykonanego, wrzucili do niego tego całego BAXa, i piszą, że zasięg 35m. Może nawet go kupię, zastanawia mnie tylko po co w sprężynie hi-cap na 500 kulek :wink: . Może ktoś już z tego strzelał, nadaje się to do czegoś?
 7. Chyba chodzi mu o to, że karabin bierze dwie kulki na raz. Jakich kulek używasz? Żółte kulki z kiosku kompletnie nie nadają się do prawdziwych replik ASG i prawie zawsze powodują zacięcia lub inne problemy. Radziłbym też przeczyścić i nasmarować broń. Jakiej firmy jest ta replika?
×
×
 • Create New...