Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

asgl993

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Grałem ostatnio z kumplem w grę Crysis, i kumpel chce na urodziny taką samą giwerę :-P (chory troche :wink: ) Ma scara i chce żebyście znaleźli jakieś części. Chce żeby broń chociaż trochę przypominała to... http://www.gram.pl/upl/artykul/20071116151919.jpg co do kolimatora to ma taki sam :-P Tłumik też :) Powiedział że da max 1000zł na tuning, resztę ja pokrywam max 500zł więc tuning ma być do 1500zł.
 2. Na razie jeszcze nie kupiłem famasa. Zastanawiałem się nad M16A3 od JG. Jest sporo tańszy ;p , ale miec elektrycznego famasa to coś :D A jeśli bym kupił M16 to co do niego włożyc ???? Chodzi mi też o wygląd wizualny np. metalowy korpus.
 3. Tak jak napisałem, chce stuningować elektrycznego famasa od cyber gun'a. Najbardziej chodzi mi o zwiększenie mocy do ok. 450fps. Myślałem też o lufie precyzyjnej i gumce hop-up. Nie wiem czy też nie kupić jakiegoś tłumika dźwięku :) Na tuning mam ok.700zł
 4. Widziałem ostatnio na stronie: zbrojownia.com.pl elektrycznego famasa f1 od cyber guna i chce se go kupic. W stoku ma sporą moc. Chciałem do tego jeszcze coś dokupic np. prec lufę, tylko nie wiem jaka się tam zmieści :/ Co sądzicie o tej broni????????????? :uśmiech:
 5. asgl993

  War Rock

  Gram w War rock od roku i wcale mi się nie znudziła ;p. Grafika jest na bardzo dobrym poziomie (mam radeona x550 i na full detalach i rozdzielczości mi się nietnie). Został nawet zrobiony specjalny serwer dla polaków :-P Nie zgadzam się że gra jest nierealistyczna. Gra jest naprawdę dobra, ogólnie niby Cs lepszy ale nie zgadzam się z tym (po prostu gra jest owiele młodsza od Cs'a). Gra naprawde godna polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! www.warrock.net
×
×
 • Create New...