Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fox

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. A czy ktoś ma może dostęp do szczegółowego rysunku technicznego? bo wypadła mi ze srodka jedna częśc i po rozłożniu tego cuda zupełnie nie dam rady go poskładać z powrotem bo nie wiem jak zamocować jedną sprężynę....
 2. No nie wiem, na machinegun magazynek od KSC kosztuje raptem 40 zł drożej,Pozatym wiekszość magazynków lepszych firm kosztuje drugi etyle co sam gnat (zaryzykuję twierdzenie że gaziak to magazynek z fajną obudową:D
 3. Czytałem ten topic o magazynkach, to faktycznie może być wada dyskwalifikująca sprzęt.... magazynki od np TM pasują czy nie?
 4. Użyłem szukaj, nie znalazłem, Czy ktoś miał już styczność z modelem USP sprzedawanym na Taiwangunie? chodzi konkretnie o to cacko: http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=105 Czytałem bardzo rozbierzne opinie o KjW i chciałbym dowiedzieć się czegoś bliższego o tym pistolecie.
 5. Ale wtedy trzeba się liczyć z pożegnaniem się z gwarancją, pozatym nie czuje się dośćdobrymmajsterkowiczem...pozatym czy w gaziakach HU dorabia się tak samo jak jest to opisane na wmasg.pl?
 6. No brak HU dyskwalifikuje sprzet na starcie:/ coś za tani się wydawał, chociaż jako okaz kolekcjonerski mógłby się nadać...
 7. Użyłem opcji "szukaj" przejrzałem dział manualnie, i nie znalazłem żadnych informacji o tym pistolecie, http://zbrojownia.fateback.com/oferta/20.htm wygląda dość zachęcająco + równie zachęająca jest cena, natomiast nie wiem nic o osiągach, także w sklepie przy Hop - Up podają "brak danych" czyjest ktoś kto może wypowiedzieć się nt. tegoż pistoletu?
 8. http://www.deviantart.com/view/24594544/ Sprzęt: VSR-10 Pattern 83 olive mundur widać chyba jaki:D
 9. Pewnie moderator mnie zabije ale, Mk 23 SOCOM to nie jest ani P-8 ani tym bardziej USP to sa trzy różne pistolety! chociaż z tej samej "Serii" Co do samej repliki, wspominałeś o braku HU, jak z tym w koncu jest? czy HU ma regulację o ile jest?
 10. napisałem "Mam pytanie czy jeżeli G-spec ma krótszą lufę to czy cylinder nei jest zmniejszony?" Więc wiem o tym co napisałeś, ale pytanie podstawowe brzmiao inaczej:) ale watpie zeby w g-spec cylinder byłmniejszy.
 11. to doloz 150 zł i kup sobie mp5....
 12. Mam pytanie czy jeżeli G-spec ma krótszą lufę to czy cylinder nei jest zmniejszony? tzn. chodzi mi o to czy po zakupie precyzyjnej lufy kryjącej się w tłumiku moc wylotowa nie spadnie (zakładam że w tłumiku dołaczanymym do G-spec da się przeprowadzić dłuższą lufe bez żadnych przeróbek tegoż).
 13. Mimo wielu próśb odnośnie używania przycisku "szukaj" forum tanich sprężyn wciąż zalewają pytania "czy warto?". W trosce o spokojne nerwy użytkowników chciałbym podsumować dotychczasowe tematy. 1. AEG-i z Allegro NIE NADAJĄ SIĘ na pierwszą broń do ASG, mimo opcji ognia półautomatycznego i "serii" ich zasięg (średnio 15-20 metrów zasięgu CAŁKOWITEGO) i celność dyskwalifiukją je jako broń do walki w lesie (a mimo wszystko większość strzelanek odbywa się właśnie tam) 2. Repliki te są wykonane z niskiej jakości materiałów, co powoduje że czas działania tegoż sprzętu to około 2-3 miesiące.
 14. To ja chyba miałem jakiegoś wyjątkowego fuksa bo sprzęt doszedł do mnie nieuszkodzony i niemal kompletny (instrukcja i opakowanie chwali się laserem którego nie uświadczyłem ale nie jest to wielka strata jako że nie lubie obwieszać broni kupą dodatków), faktem jest że priorytetowa paczka szła do mnie ładnych parę dni (około tygodnia nie pamietam już teraz dokładnie) ale to może wina poczty, kontakt ze sklepem w miarę OK (trściwe maile, dobrze ujęte:) ), w moim przypadku sprzet działa dotąd mimo wymiany lufy(wystrzelone około 3000 bb).
×
×
 • Create New...