Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shivitz

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy lepiej kupić Toyotę Yaris, czy niewiele ( Z TEGO CO PISZE SPRZEDAWCA) gorszą TATA nano? Wierz sprzedawcom to będziesz w zimie w sandałach chodził. Tuksiak - dlatego napisałem, że w jakimś zakresie :)
 2. Gaziaki nie lubią upadać. Zwłaszcza magazynki źle to znoszą. A na brud i wilgoć są odporne wszystkie, w jakimś zakresie, o ile je czyścisz, smarujesz itd. No, oczywiście jak napakujesz piasku w magazynek, albo w mechanizm, to raczej nie ma szans, żeby się nie zacinał. "Droższe" jest pojęciem względnym, może doprecyzuj?
 3. P226 CG na 100% jest robiony przez KJW. A przynajmniej jego bebechy wyglądają identycznie i dodają do niego taki sam ładowacz kulek jak do KJW. A, i na stopce magazynka na ostatnim zdjęciu na stronie CG przy dużej dozie samozaparcia można się doczytać napisu KJ Works, dokładnie takiego jak na moim :)
 4. Po pierwsze witam serdecznie wszystkich użytkowników forum, oraz moderatorstwo i administratorstwo, jako że to mój pierwszy post. Piszę, bo wszedłem w posiadanie pistoletu KP-01 marki KJ-Works, czyli repliki może nie tak znanego jak M9 czy Colt 1911, ale nie mniej lubianego Siga P226. Co prawda nie jestem jeszcze doświadczony jeśli chodzi o ASG, ale chciałbym pokrótce podzielić się wrażeniami. Pierwsze wrażenie i wygląd Pistolet otrzymujemy w zwyczajnym styropianowo - tekturowym pudełku, w którym mieści się instrukcja, kilka tarcz i innych papierów, paczuszka kulek wątpliwej jakośc
×
×
 • Create New...