Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

reni18

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, kilka osób pytało mnie się jaki sposób pomalowałem swoją M249, więc się podzielę informacjami. Po pierwsze broni nie szlifowałem drugi raz tylko zabrałem go do piaskowania koszt całe 10zł, w tym momencie broń jest podatna na wszystkie czynniki atmosferyczne i co za tym idzie rdza pojawia się błyskawicznie, więc trzeba od razu przemalować wszystkie elementy nie niezabezpieczone. Jako podkład poszła emalia uniwersalna w sprayu do zew i wew firmy Champion koszt to 12zł, dwa razy była pomalowana. Następnie kupiłem w sklepie modelarskim farbę Model Master Modelizer (gun metal) metoda nakład
 2. Harasim w grupie było 5 ludzi z emkami i dwóch z sawami, wiec za dużo nie można było poszaleć.
 3. Co do tego ognia z lufy to fakt masz racje, jak robiłem to z samym dymem to nie wyglądało to tak wizualnie i kierowałem się bardziej po filmach Kompania braci oraz Pacific, to jest mój pierwszy filmik ale raczej drugiego już nie będzie gdyż grupa rozpadła się.
 4. Witam, dziś ukończyłem montować oficjalny filmik grupy rekonstrukcji historycznej Marines 24th MEU
 5. reni18

  Kevlar

  Zrobiłem ze starego dywanu i jest dobrze.
 6. reni18

  Kevlar

  No właśnie karimata pewnie mocno grzeje w lato, ktoś mi poradził żebym zrobił z dywanu, ja jednak trochę dopłacę i zrobię z pianki akustycznej, mam na dzieję, że tak nie będzie grzała
 7. reni18

  Kevlar

  A jak kwestia noszenia w upały? tzn czy jest za gorąco w nich?
 8. reni18

  Kevlar

  Witam posiadam sam cover od iba woodland i chciał bym wykonać imitację wkładów kevlarowych, i tu pytanie z czego można zrobić myślałem, że z maty akustycznej http://allegro.pl/wygluszajaca-pianka-mata-akustyczna-1-cm-2-4-m2-i1548832462.html jak Wy sądzicie? Z góry dziękuje za odpowiedz.
 9. mod emeregency 4 osiem lokacji podobny w grze
 10. Witam, pomalowałem saw'a farbą firmy dekoral w kolorze szaro stalowym, położyłem dwie warstwy i oto efekt http://img38.imageshack.us/i/p1170336i.jpg/ http://img695.imageshack.us/i/p1170337w.jpg/ wiadomo, że do oryginału jeszcze daleka droga ale mam na dzieję, że jakoś się spiszę.
 11. Zaniosłem body do lakierni i odradzali mi malowanie jej ponieważ ich lakiernia nie jest odpowiednia do takich skomplikowanych elementów, tzn farbę którą oni używają jest dość gruba i elementy takie jak szyna po której porusza się zamek zakleiła by się, jedynie korpus mi zmatowili piaskiem po ciśnienie, i teraz powierzchnia jest szorstka i chropowata, nadająca się na malowanie. I teraz co byście proponowali, zastanawiałem się na tym środkiem http://allegro.pl/baranek-spray-0-5-l-konserwacja-podwozia-boll-i1487832585.html w kolorze szarym? Z góry dziękuję za odpowiedz
 12. Rzeczywiście masz rację i tak pomaluję, kwestia czy każdy kolor mogą dobrać, tu akurat coś rodzaju szarego.
 13. Byłem dziś w lakierni proszkowej, i powiedzieli mi, że są dwa sposoby na pomalowanie... pierwsze to odporne na ścieranie a drugie to na warunki atmosferyczne, fakt, że nie zapytałem się czy mogą dwoma metodami pomalować, czyli najpierw odporne na ścieranie a potem na warunki atmosferyczne, i tu pytanie do Was jak bym wybrał odporne na ścieranie i zakupił jakąś farbę odporną na war. atmosf. było by to dobre rozwiązanie?
 14. Znalazłem gościa od saw'a http://allegro.pl/pj-m249-para-saw-tuning-elcan-i1426833460.html i właśnie taki efekt chcę uzyskać, ale bez użycia aerografia.
×
×
 • Create New...