Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bryan

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

514 profile views
 1. No to sprawa będzie teraz tylko żeby jeszcze odzyskać środki te co straciliśmy przez niego.
 2. Ja również dostałem to pismo z prokuratury i jest bardzo budujące, że w końcu się coś dzieje i ruszyło z tym.
 3. Ja też kombinuje co kolwiek z tym zrobić bo nie podoba mi się to, bo chcę spowrotem moją kasę i ciągle piszę tam do komendy do Zabrza w tej sprawie.
 4. Pewnie zmienił już numer konta żeby nie wpaść już na forum więc widać chyba że znowu uderzył, pisałem nawet na email do policjanta prowadzącego sprawę nie dostałem odpowiedzi od niego.
 5. No właśnie to i tak nic nie da, sprawa sobie dalej leży a on na wolności dalej dyma ludzi ;/ to jest chore po prostu dla mnie mieli go i wypuścili, mało im dowodów które maja na niego by osadzić go w odpowiednim miejscu.
 6. No w końcu złapany, teraz już tylko czekać na proces i zrobić to żeby odzyskać pieniążki :) aż jestem w szoku.
 7. No ja też dostałem to pismo właśnie nie dawno, no ale zobaczymy co będzie dalej :)
 8. Dostałem jakieś pismo zaś z Zabrza w tej sprawie, panowie proponuje gdzieś się spotkać i wtedy właśnie pomyśleć co dalej w tej sprawie z tym osobnikiem. Bo jak narazie to stoimy w miejscu a nasza sprawa tym bardziej. pride nie kupiłem licencji -_- i znam ustawę i nie mów do mnie dziecko kolego!.
 9. Po prostu już nie gdybajmy tylko po prostu zróbmy gdzieś konferencje, na której po prostu rzucimy pomysłami i postaramy się coś zrobić dalej z tą sprawą i nie śmiećmy już na forum po prostu.
 10. GuloGulo ja jestem za twoim planem patent jest dobry nie powiem tylko kwestia tej pani która tego się podejmie żeby tak zrobiła, a potem już no jak wiadomo można sprzedać temat policji jak kolega napisał no pomysł nie jes zły. Kwestia dopracowania go do porządku i puszczenia tak zwanego wabika. Co do listu gończego sprawa jest zbyt mała żeby coś takiego puścili, a zatrzymanie obywatelskie można zrobić ale nie naruszając jakiś tam praw czyli po prostu obezwładnienie gościa bez użycia kajdanek. Ja w sumie mogę go skuć bo posiadam licencje 1 stopnia więc mi nic nie zrobią, lub stosujemy typow
 11. ZeneQ_BS niestety zgodzę się z tobą co do tego jeśli gość nic nie ma na siebie to nic nie zdziałamy bo się wykręci no chyba że na jego starszych to zrzucimy ktoś nam musi za to zapłacić może wtedy jego rodzice powiedzą gdzie się ukrywa jeśli będą mieli zapłacić wysoką sumę za synalka. Wiesz może, tak przypadkiem, co to są znaki przestankowe? Przestań pisać takim słowotokiem - to jest nieczytelny bełkot! Królik
 12. Na samą myśl nóż w kieszeni się otwiera bo gość zwiał a z naszej kasy guzik ;/
 13. I nasza kasa poszła w pieruny razem z nim wrr ;/ tylko go dorwać i nie powiem co z nim zrobić ;/ sumę wszystkich oszust sięgała aż 5tysięcy prawie.
 14. No to powiem tak ja dostałem dziś list z policji i zawieszają sprawę powód gość gdzieś uciekł więc jesteśmy w czarnej d*** tyle mogę powiedzieć ;/
 15. Panowie dyskrecja :) no nic nie mówimy tutaj jak już PW :)
×
×
 • Create New...