Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eston

Moderator I
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 1. Zaplanowane, że będziemy. Po obu stronach frontu :-) Więcej bliżej terminu.
 2. Grupa Południe, Panzerwaffle, Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej „Partyzant” zapraszają na … MILSIM ASH „NIE TYLKO DLA ORŁÓW” Włochy wiosna 1944. W zamku w pobliżu miejscowości Salerno mieści się badawczo-szkoleniowy niemiecki instytut łączności. Zdaniem Sztabu Głównego wyeliminowanie tego ośrodka wpłynęło by na przyspieszenie działań wojennych Dzięki doskonałej obronie przeciwlotniczej nieprzyjaciela na nic zdały się próby zbombardowania ośrodka. Lądowe akcje komandosów także okazały się fiaskiem. Postanowiono zsynchronizować zadania i połączyć siły. 2 Kompania Comando pod dowództwem kpt. Rasty złożona z ochotników wojsk sprzymierzonych podejmuje się karkołomnego zadania mając za przeciwnika zaprawioną na wschodzie 16 Dywizję Pancerną Wehrmachtu pod dowództwem Hauptmanna HerGuliwer . TERMIN IMPREZY 13 czerwca 2015r. (sobota) Limit uczestników max 60 osób(impreza odbędzie się bez względu na ilość graczy) Impreza odbędzie się w okolicach miejscowości Sulisławice, woj. świętokrzyskie. Teren imprezy to malownicze wzgórza okalające dolinę rzeki Kacanki. Kilkanaście kilometrów kwadratowych (około 5 na 1.5 km) lasów, wąwozów. niewielkich osiedli, łąk. Więcej informacji, zapisy i lista uczestników w wątku na forum Podkarpackim http://forum.wmasg.p...wca-2015sobota/
 3. Kupię battledress, najlepiej komplet. Wersja dowolna, byle pasował na 183 cm. Przy okazji, kupię także brytyjską manierkę (też najlepiej komplet)
 4. Nie chodzi o to, ze 11 eur to dużo, bo to istotnie małe pieniądze. Ale płacąc za imprezę spodziewaliśmy się pewnego minimum, które na naszych imprezach jest oczywistą, oczywistością: wody, ubezpieczenia NNW, przygotowania terenu trochę większego niż tylko kilku znaków drogowych... A to nie kosztuje bóg wie jakich pieniędzy, tylko nakładu pracy i zaangażowania organizatorów. Kropka. David, It's not our intention to make you bad PR in Poland. As Gor wrote, come to see our events - you'll understand why we are, lets say, almost satisfied from your event :-) You have open invitation for any event organized by GP.
 5. Witam, Czy ktoś z szanownych userów używał laryngofonu dousznego Navcomm? http://www.navcomm.eu/product_info.php?cPath=56&products_id=126 Jeśli tak, to jak się sprawdzał?
 6. To może mój przepis na lekki tunning. Po ponad roku użytkowania stockowej m4 G&P (łożyska 7mm) padł mi przerywacz. Przy okazji naprawy zrobiony został tunning w Asgshopie (sprężyna M110 Guardera i wzmocniona uszczelniona łożyskowana głowica tłoka Deep Fire). Zaleta to małe koszty: 125 zł, chociaż konieczna byłą wymiana baterii (miałem kiepskiego firefoxa 8,4V 1100mAh, wymieniłem na Sanyo 8,4V 1700mAh, ). Efekt to 400-405 fps wg. wydruku z testów w sklepie. Niestety po kolejnym pół roku moja eMka zderzyła się ze ścianą (razem ze mną) czego efektem było pęknięcie lower receivera. Wymieniłem całe na body Colta od Kinga Arms wraz z nowa komorą HU właśnie z KA. Efekt jest wysoce zadowalający bo choć spadły fps (do ok. 390) to wzrosła celność przy praktycznie niezauważalnym spadku zasięgu. Teraz zależy mi na wzroście ROFu ale bez większego ryzyka dla bebechów. Kilka razy gdy batka mi padła używałem Sanyo 9,6V (ale oszczędnie) i ROF był więcej niż zadowalający. Teraz moje pytanie, czy warto wymienić baterię na LiPo i jeśli tak to jaką?
 7. Dotychczasowe fotki zebrane do kupy... fot. ARC (Starachowice, Świętokrzyska Partyzantka) http://asg.tbg.net.pl/galeria/Olendry2010ARC/index.html Do pobrania: Patrz poprzedni post. fot. Goran (Tarnów, www.gorcio.eu) http://asg.tbg.net.pl/galeria/Olendry2010GORAN/index.html fot. B. Myśliwiec (Tarnobrzeg, "Super Nowości") http://asg.tbg.net.pl/galeria/Olendry2010BOGUS/index.html Do pobrania: http://asg.tbg.net.pl/galeria/mysliwiec.rar fot. Ł. Ślęzak, P. Antończyk (Tarnobrzeg, Grupa Południe) http://asg.tbg.net.pl/galeria/Olendry2010GP/index.html Do pobrania: http://asg.tbg.net.pl/galeria/GP.rar - poprawione. fot. J. Laskowski (Wrzawy, 33 BS) http://jlaskowski.nazwa.pl/3299/Olendry%202010/index.html
 8. Dzisiejsze "Super Nowości" str. 4. http://www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?...2&Itemid=40
 9. aaa widzisz już wiem skąd te twoje ogłoszenia w komisie na Basrze... ;-) Jeszcze czarne okularki, bordowy beret i pewien porucznik z Krolla wypisz wymaluj.. :mrgreen:
 10. To szkoda... Organizator dokłada wszelkich starań by stylizacja, wygląd miejsca, inne atrakcje na zlocie jak najbardziej oddawały klimat scenariusza i alternatywnej wersji historii którą przedstawia zlot. Nie narzucamy żadnych wymogów jeśli chodzi o indywidualną stylizację ale gorąco zachęcamy do przyłożenia choć niewielkich starań do stylizacji. Naprawdę zrobienie się "na partyzanta" nie wymaga wielkiego ani wysiłku ani nakładów finansowych. Zawsze można przyjechać w dżinsach i flanelowej koszuli... A partyzant w Marpacie... No cóż pozostawiam to Waszej indywidualnej ocenie...
 11. Drużyny tworzyliśmy przede wszystkim tak by teamy i osoby znające się lub zbliżone "geograficznie" były razem. Równy podział drużyn, ze względu na szeroką różnorodność zadań, nie jest konieczny.
 12. Podział stron dokonany. Staraliśmy się uwzględnić wasze preferencje i w większości, choć niestety nie w całości, udało się. Osoby zainteresowane dowodzeniem poszczególnymi fireteamami niech piszą na PW do mnie. Jeśli nie, dowódców i pozostałych funkcyjnych wybierzemy na miejscu. ZOBACZ PODZIAŁ STRON
 13. Miło nam poinformować, że już po raz trzeci sponsorem zlotu Xavras Wyżryn Olendry 2010 jest sklep Gunfire Sklep ufundował dla Was nagrody w postaci repliki i akcesoriów ASG oraz oporządzenia taktycznego, które zostaną rozlosowane wśród uczestników zlotu. Więcej o przygotowaniach i o samym zlocie przeczytacie także na blogu Gunfire.pl ------------------------------------------------------ Sponsorem zlotu Xavras Wyżryn Olendry 2010 jest także firma Silesia Factory - producent tłumików i akcesoriów do replik ASG oraz oporządzenia taktycznego. Firma ufundowała dla Was nagrody w postaci tłumików oraz oporządzenia taktycznego, które zostaną rozlosowane wśród uczestników zlotu. Więcej o sponsorach na Forum zlotu.
 14. Limit miejsc wyczerpany i nawet sporo przekroczony (ZOBACZ LISTĘ). Przypominam i proszę o jak najszybsze wpłaty. Osoby które nie wyrobią się w terminie wpłat (16 sierpnia pieniądze muszą być na koncie więc jeśli ktoś wpłaca na poczcie radzę się spieszyć) automatycznie wypadają z listy. Lista z podziałem stron w przyszłym tygodniu... Przy okazji miło mi poinformować, ze tradycyjnie będą nagrody! Szczegółowe info o sponsorach (i nagrodach) wkrótce.
×
×
 • Create New...