Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

<GobASS>

Użytkownik
  • Content Count

    21
  • Joined

  • Last visited

  1. Niedługo będzie można zrobić ranking najlepszych i najbardziej realistycznych... do piątku poczekam, popatrzę jak się wszystko rozwija i postaram się rozpisać :)
  2. Myślałem też trochę o Delta Force i Delta Force II z modami realistycznymi... ale jakoś tak chyba nie do końca realistyczne... Rainbow Six, dawno nie grałem i się zgodzę... ale brak troszkę większego realizmu. Przykładowo postrzał w nogę, można się czołgać, chodzić, bez biegania; w brzuch, mamy określony czas życia (mod do DF2 kiedyś taki miałem). Szukamy JESZCZE większego realizmu :) liczmy też gry strategiczne (real time)
  3. Wpisujemy tytuły, dodatki, opinie najbardziej dopracowanych pod względem realizmu gier... strategiczne, FPS i wszelkie inne jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Pomysł przyszedł mi do głowy po przypomnieniu sobie starego, dobrego Full Spectrum Warrior. Jestem ciekaw, czy jeszcze coś można odnaleźć by umilić sobie wolne chwile w domu w czasie, przykładowo, choroby :) Podajcie również wymagania gry (podstawowe - procek, grafika i jej pamięć, pamięć RAM) Może uda nam się stworzyć wspólną listę najbardziej realistycznych zabijaczy czasu :mrgreen: Pozdrawiam, M
×
×
  • Create New...