Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krystian_Ck

Użytkownik
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

 1. U mnie na średnich po CIĘŻKICH przejściach hula. Gra się gorzej w porównaniu do BF3, nie czuję tego klimatu i radości. Zobaczymy jak powychodzą łateczki na które gracze czekają jak na włączenie prądu po 10 dniach awarii rozdzielni. EA zbiera jak na razie sam negatywny feedback, czemu się nie dziwię bo wczoraj cały dzień w BF4 polegał na zwalczaniu crashy. Jeśli ktoś reflektuje, dodajcie mnie do Origin audriLL to pogramy razem :)
 2. Pokazałeś Nam HK 416. Każda gumka HU jest dedykowana do tego co montujesz lub masz w środku, niektóre działają świetnie na danych sprężnynach, pozostałe na zupełnie innych. Polecam Zbrojownie, bo wystarczy w zamówieniu dopisać ile chcesz uzyskać stałych FPS a Oni zaproponują Ci kilka rozwiązań i dokładnie napiszą co radziliby zamontować. No i to wykonają i dadzą gwarancję :) Teraz nastała era baterii Li-Po. Małych gabarytowo, o napięciach od 7,4V do 11 V i różnych warościach mAh. Od wartości napięcia zależy także ROF, czyli szybkostrzelność.
 3. zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=330 jak mówiłem, mają promocję :)
 4. Jeśli masz się nie denerwować ani przejmować tym co jest w środku, bierz Cm.028. Stary sprzęt, idealnie dla osób które mają kontakt z AEGiem po raz pierwszy. Strzela, da radę coś ustrzelić i wkręcić bardziej w ASG. Ewentualnie Cm.031 -> moja pierwsza replika. Na zbro jest za 399 zł, promocję mają.
 5. Jak w temacie, ma ktoś doświadczenia z midami od King Armsa w eMce od G&P ? Pozdrawiam
 6. Już wiem, zadałem pytanie przed pretrzepaniem dokładnie forum :) Wiem, ale mam korpus od AKSu z przygotowany już pod tę kolbę adapterem. Ty ciągle coś P.S ujesz :D
 7. Nie będzie problemu z wsadzeniem do CM.048s korpusu od Boyia ? No, chyba że znacie jakiś inny sposób niż wymiana korpusu, aby zamontować tę kolbę do CM.048s -->> http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/484049 CM.048 i wariacje kolby mają robione w systemie VFC ?
 8. Bierz Cymę, nie Boyi. Boyi miałem, wewnątrz to szmelc. CM048, ta seria jest świetna. Sam mam, używam i polecam :)
 9. Krystian_Ck

  Gaziak

  Pierdzielicie z tym WE. Jak ma się taką kasę, i nie stać Cię na chociażby Socom Gear, to bez wachania kupowałbym WE. Przy Colcie od SG, mnie nabicie jednego magazynka w lato starcza na wystrzelanie go, plus ewentualnie kilka dodatkowych strzałów po załadowaniu następnego magazynka. To nie jest plastikowa gównowarta zabawka, która się posypie po 10 strzałach. Licz się z tym, że każda akcja powoduje reakcję, a sprzęt się zużywa :)
 10. Ja zrozumiałem, że tak nie piszą na forum. A to nie prawda, bo piszą :icon_rolleyes:
 11. Krystian_Ck

  Gaziak

  Chryste, jak czytam Wasze komentarze powyżej to nasuwa się tylko jedna myśl. Nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywajcie. Proste. Do tego przedziału cenowego, za dobre uchodzi KWA, oraz WE które miałem i działało świetnie chociażby ta Hi-Capa. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=5951&name=WE_-_Hi-Capa_4.3_-_Full_Metal
 12. BOYi w zależności od użytkowania, może się posypać. Mój się posypał po coniedzielnych kilku godzinnych strzelaniach.
 13. CM.031 możesz brać w ciemno. Była to moja pierwsza replika, i spisywała się świetnie. Mam zamiar ją zakupić jeszcze raz :)
 14. Rękawiczki do około 70 zł. Buty, wyglądają jak moje Magnum, Ja kupiłem za 150 zł. CIRAS - dobry 350 zł, jeszcze lepszy kontakrt... pomarzyć można $$$ ;) Mundur US, komplet 120 zł, Hełm to wydatek około 100 zł, Bowman w zależności używka czy nówka, warto założyc do 150 zł, Okulary to koszt kilkudziesięciu złotych. Tak mniej więcej to może wyglądać, nie jestem aktualny w cenach :)
×
×
 • Create New...