Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cs007

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Czy kolba ma duże luzy?? Chodzi mi głównie o to czy podczas opierania o brak się telepie na boki replika??
 2. Jak dla mnie to kup RPK 74 CM 0.51 , ma spory zapas fps nie kosztuje znowu tak dużo ,a po wymianie gumki standardowej na systemy będzie CI śmigać i jak dobrze pamiętam to w RPK jest dwójnóg , który jest bardzo przydatny i jak chcesz to kup boxa + duży zapas kulek ;)
 3. Bo w nie których emkach np. mojego brata przycisk zwalniający magazynek działa tak dobrze ,że nawet przypadkowe dotknięcie przycisku zwalnia magazynek ,który często upada z dużej wysokości.(dlatego napisałem że mu dłużej będzie służył)
 4. Ja bym wybrał P&J bo z metalu,dzięki temu dłużej CI będzie służył i fajnie wygląda jak się przetrze:D
 5. cs007

  PJ25

  Napisałem do krakmanów bo tam kupiłem PJ25 i oni mi doradzili wymienić bezpiecznika na 25A.
 6. cs007

  PJ25

  Kupiłem PJ25 i chciałem przetestować więc pojechałem na działkę.Na początku nastawiałem hop up-a a później kalibrowałem lunetę,a że jeszcze bateria się nie rozładowała to sobie dalej postrzelałem (90% strzałów było na semi).Nagle naciskam na spust zero reakcji pomyślałem sobie batka padła więc wziołem od brata batke tez nic zdziwiony bo na jego karabinie działały obije.Zobaczyłem ,że bezpiecznik mi sie spalił. Czy bezpiecznik spalił mi się przez to ,że strzelałem tyle na semi (pytam się o to bo jak dobrze pamiętam w jakimś z tematów na forum było na pisane ,że częste używanie semi prowad
 7. potrzebuje mini dzieki za link
 8. Jaką moglibyście mi polecić baterie 8,4V która trzyma dobrze na zimnie??
×
×
 • Create New...