Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kuba_T1000

Użytkownik
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

 1. Miałby ktoś fotkę GC16 Wildhog ze standardowym tłumikiem płonienia/dźwięku, czyli po zmianie tego tłumika płomienia z zestawu na inny, lub fotkę bez tłumika? Chyba w tych wersjach dają minimalnie krótszą lufę zewnętrzną, bo po fotkach wydaje się jakby tłumik wchodził w głąb osłon/szy, w przeciwieństwie do Warthog, racja?
 2. Polecam usługi Pulomana. Szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalne podejście do tematu.
 3. Hej, też mam ten box i przerabiam na elektryczny napęd. Serwo modelarskie przynajmniej standardowe się nie zmieści wewnątrz. Za to silnik Pololu pasuje idealnie. Dorobiłem mocowanie z plexi ciętej laserem i podciąłem wysokośc wewnętrznych kołków na śrubki. Aktualnie kombinuję z silniczkiem z DVD który jest cichy jak makiem zasiał w przeciwieństwie do serw i innych silniczków. W lewej górnej części boxa masz przegrodę i możesz tam umieścić akumulator.
 4. Oo fajnie. Dzięki :) wezmę gdy już będę miał gotowe pierwsze elementy :)
 5. Wersja do gearboxa V2. W zamyśle jako drop-in, w końcu gearboxa każdy ma ;) nie wykluczam kompletnej wersji, czyli zmontowanej w gearbox. V3 zwymiaruję gdy będę miał dostęp, ale napewno też będzie w późniejszym czasie, FPS zależne od ciśnienia. Katalogowo 8, max 10bar. We wcześniejszej wersji była okolica 400FPS, tutaj powinno być ciut więcej. Oczywiście fullauto z regulowanym rofem.
 6. Heh, render też mi się podoba ;) Żarty na bok. Na chwilę obecną czekam na zaworki i już nie mogę się doczekać :/ części wkrótce będą, pewnie szybciej niż elektrozawór...
 7. Witam grono kolegów po długim czasie nieobecności :icon_smile: Chciałbym zaprezentować małą zajawkę czegoś co mam nadzieję namiesza na rynku który dość mocno się rozrósł w ciągu tych 4 lat :icon_wink: W końcu Polacy nie gęsi i swoją konwersję (pierwsi!) mają :icon_wink:
 8. Pomarańcz musi być :icon_smile: Dopiszę jeszcze pytanie o kuriera jakim to wysłać... UPS i DHL nie przewożą nic co jest repliką broni ani podobne do broni... Wychodzi na to, że transport w Polsce będzie bardziej problemowy niż w USA :icon_wink:
 9. Witam, czy ktoś wie czy są jakieś zastrzeżenia do wysyłki sprzętu airsoftowego do Stanów względem Prawa? dokładnie chodzi o wysyłkę do Virginia Beach, USA. Wysyłać złożone, czy rozebrać na czynniki pierwsze...? :icon_wink:
 10. Witam, Jeśli jest koś chętny na zakup zestawu konwersji to zapraszam na PW. Ewentualnie mogę odstąpić cały zestaw, czyli Mka z konwersją + butlą, reduktorem i pakietem LiPo 11.1V.
 11. zaworkami QEV jeszcze się nie bawiłem, fajna sprawa. Wg specyfikacji przy spuście mają przepływ 4x większy niż mój elektrozawór, a to już znaczna różnica :) W przyszłości pokuszę się o taki zaworek do testów.
 12. Do części mechanicznej nie mam zastrzeżeń. Zmieszczenie tych elementów w cylindrze nie sprawiło problemów. Nie ma potrzeby zmian, lub mówiąc dokładniej nie widzę możliwości poprawy któregoś elementu. Jednak sprawa elektrozaworu jest już mniej zadowalająca. Tutaj problem umieszczenia odpowiedniego elektrozaworu w szkielecie był bardzo poważny. Zastosowanie elektrozaworu o znacznym przepływie nie było możliwe, bo taki się nie mieści w obudowie. W celu osiągnięcia maxymalnych wyników, musiałbyś pójść w stronę "bufora" o którym pisał Sushi.50 - wtedy 500-600FPS powinieneś osiągnąć. Ja te
 13. Zależy ile chcesz strzałów oddać. Nawet jak dobijesz do tych 50BAR to i tak wystrzelisz kilkanaście razy tylko. Wg mnie to gra nie warta świeczki. Prędzej już jakiś antysyfon jeśli takie coś istnieje :zastanawia:
 14. W poziomym ułożeniu, płynny CO2 będzie zalewał reduktor i pewnie elektrozawór. I tutaj jest problem, trzeba zmienić na HPA. Raz odkręciłem pokrętło od butli gdy była ona przechylona, to reduktor zamiast 10bar puścił duuużo więcej aż złączki rozsadziło, więc nie polecam. Chociaż z drugiej strony nie wiem czy to wina reduktora, czy płynnego CO2 :zastanawia:
×
×
 • Create New...