Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wuch

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Dobra, dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)
 2. Nie wiem, co ma "nauczenie się korzystania z kolimatora" do plamki nachodzącej na muszkę, która przysłania cel ;)
 3. To jest dokładnie ten kolimator: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=848 Czyli mówisz, że wyjściem może być wysoki montaż ?
 4. Czyli mam się po prostu "przemęczyć" ? :)
 5. Witam ! Posiadam koli King Arms zamontowany na mojej emce. Problem polega na tym, że kiedy ustawie kropeczkę kolimatora, żeby prawidłowo wskazywała cel, to nachodzi na muszkę. Muszka z kolei przysłania mi cel... Wiecie, jak od montować muszkę ? Sam nie doszukałem się tam żadnej śrubki. Bo ja szczerze powiedziawszy nie znam jeszcze dobrze anatomii mojej m4 i nie chciałbym czegoś zepsuć usiłując zdjąć muszkę nie tak, jak się powinno to robić :) Proszę o jakieś sugestie, porady :) Dzięki !
 6. Wuch

  Asgshop.pl

  Hehe no i proszę :D Kolejne zamówienie, kolejny +.. co tu dużo pisać. Wielki profesjonalizm :)
 7. To ja sobie to "cuś" odpuszczę :) skoro rączka działa ok, to nie będę dawał 60zł (równowartość dobrego metalowego low-capa od CA) żeby mieć taki pstryczek :D Dzięki za wszystkie odpowiedzi !
 8. Hmm może i racja :) Ale wciąż mam pytanie: czy można takie coś dokupić i samemu domontować ?
 9. Witam ! Posiadam m4a1 od G&P. Po jednym szybkim biegu zauważyłem, ze brakuje mi pewnej części od rączki przeładowania... a dokładnie to tej. Czy można taką część dokupić od kogoś/ze sklepu i samemu sobie zamontować ? Czy muszę kupić całą nową rączkę przeładowania ? Szkoda dla takiej pierdółki 50zł wywalać na nową rączkę... :) Proszę o odpowiedź :)
×
×
 • Create New...