Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MarioGrand

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. Zaobserwowałem ogromne podobieństwo koloru olive firmy ACM z innymi lepszymi i droższymi markami takimi jak Condor czy MFH. Mówiąc "kolory" nie miałem na myśli kamuflaży. Oczywiście że maskowania Marpat woodland itp. brane do produkcji "chińczyków" to inna sprawa ponieważ to zwykłe badziewne kopie których kamuflaże przypominają te na ciuchach moro z bazaru.
 2. Jeśli kupujesz taką kamizelkę, musisz brać pod uwagę że nie spełni twoich oczekiwań pod względem jakości. Natomiast kolory wykorzystane do ich produkcji są bardzo dobre i właściwie każdy z wyżej wymienionych będzie Ci pasował do marpata. Przy zakupie trzeba się jednak zastanowić czy kamizelka będzie do użytku przy zmianie munduru lub chęci wzorowania się na jednostce Marines. Osobiście polecam kolor olive, ponieważ sam miałem takie zestawienie munduru z kamizelką rok temu i dobrze się sprawował.
 3. Okop o głębokości ok. 1m ZDJĘCIE Na zdjęciu ma jakieś 3m długości ale z czasem był dalej powiększany.
 4. Zalety obu kamizelek: Oliv - Pasuje do każdego munduru, każde oliwkowe ładownice będą pasowały, łatwiej będzie ci dojść do teamu z ujednoliceniem typu "oporządzenie w oliv" Woodland - Dobrze się kamufluje. Olivka jest bardziej praktyczna.
 5. Witam! Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja z dostępnością replik w Polsce. Szukam jakiejś taniej repliki w zasadzie od miesiąca i niczego nie widać. Jest może ktoś z Was poinformowany kiedy może nastąpić jakaś większa dostawa do polskich sklepów? Jeśli taki temat już był to przepraszam ale ani przez wyszukiwarkę ani ręcznie niczego nie mogłem znaleźć.
 6. Oceniając ich produkty oceniam sklep ponieważ to ich wina że sprzęt przychodzi zniszczony i niezgodny z opisem. Jedyne co nie dotyczyło sklepu to słabe przyszycie ładownic (sorki za to).
 7. Kolejny wielki minus z mojej strony... kamizelka zamiast potrójnej ładownicy do m4 miała podwójną i zamiast ładownicy na duże radio dostałem ładownice na telefon. Jedyne co mnie nie dobiło to to że otrzymałem dodatkowo jakieś atrapy wkładów balistycznych jednak są one gówno warte w porównaniu do tego co powinienem dostać. Natomiast jeszcze wcześniejsza kamizelka przyszła wybrakowana tak jakby pocierali nią o drut kolczasty a ładownice przyszyte były na jedną nitkę... musiałem wszystko poprawiać! (MINUS) Chciałbym kupować gdzie indziej jednak tylko oni mają dostępne produkty w niskiej cenie. :(
 8. Pomyśl najpierw czy zamiast dymiącego qłada nie lepiej użyć granat? Qłada nie da się rzucić i uciec... i musisz pamiętać że nie wszędzie się zmieści. Czasami najprostsze wyjścia są najlepsze.
 9. Najprawdopodobniej oddam ją do serwisu tylko chciałem mieć już zakupione części na wymianę.
 10. Czyli powinienem kupić to okablowanie do którego link wysłał mi seger tylko że do mp5?
 11. NEGATYW!!! Replika mp5-a4 przyszła z uszkodzonymi stykami... po kilku strzelankach plomba gwarancyjna, która była ustawiona w miejscu wkładania magazynka, oczywiście pękła od przecierania!!! Okulary i maska za 130zł popękały w kilku miejscach!!! W kamizelce poszły nitki i sam musiałem szyć!!! Shotgunom odpadają lufy i wszystko pęka!!! Przesyłka jest szybka ale kontakt z nimi w sprawie jakichś przedmiotów jest badziewna!!! Ogólnie wszystko się rozlatuje... o i jeszcze rękawiczki mi się rozpruły. Większość ich produktów to tandeta czy ja mam takiego pecha?
 12. I właśnie tu jest pies pogrzebany... Pan któremu dałem replikę, powiedział mi tylko o końcówkach styków do wymiany. Gdy pytałem jak to się dokładnie nazywa, powiedział "końcówki styków". Myślałem że są tylko jedne końcówki. :(
 13. Witam. Pewnego dnia moja replika przestała reagować na naciśnięcie spustu. Poszedłem z nią do serwisu, gdzie powiedziano mi że przepaliły się końcówki styków (chyba przepalił bo już nie pamiętam). Dodano również że należy je dokupić gdzieś na necie i oni za niewielką cenę je wymienią. Replika została naprawiona(zrobili coś ze starych styków) i teraz mam problem. Otóż nie mogę nigdzie znaleźć na internecie jak te końcówki wyglądają i gdzie je mogę kupić. Proszę was o jakiś link lub info. PS: Replika strzela po dociśnięciu spustu do dechy. Doktor powiedział że bez tych końcówek długo nie poż
 14. Replika była oddana do serwisu i została naprawiona. Winą usterki było przepalenie końcówek styków.
 15. Bezpiecznik jest cały jeśli dam rade rozebrać to sprawdze reszte.
×
×
 • Create New...