Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

okult

Użytkownik
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 1. No może tak być. Nie będę się spierał bo nie jestem w tych sprawach ekspertem. Zakładałem 7,7 cm własnie przez wygląd lufy. Ale wszystko inne wskazuje dokładnie na w/w armatę. Dzięki za pomoc.
 2. No na 95% jestem przekonany, ale na zdjęciu wylot lufy wskazuje na mniejszy kaliber. :/ Może to jakaś wersja małokalibrowa albo szkolna? Bo cała reszta psuje na stówę.
 3. Wtam, mam problem z identyfikacją dział na tym zdjęciu. Na moje oko to jakieś armaty "cesarskie" kal.7,7 cm, ale one zostały wycofane przed wycbuchem 2WŚ, zdjęcie zrobiono w Legnicy w 1941r. co sugeruje, że mogą to być żołnierze 18 dywizji piechoty (od września na froncie wschodnim). Może ktoś bardziej zorientowany pomoże bo mam zagwozdkę ;)
 4. no więc właśnie sprawa jest taka, że jak nie za maca to nie pokocha. ;) A co do Hi capy to zależy ile calowa jest :P
 5. Na 100% nie powiem, ale biorąc pod uwagę, że to jest replika HI Capa, a do tego skok zamka jest stosunkowo krótki to może być problem. Ale G&G zrobiło model w czarnej kolorystyce.
 6. Mam! Plus dla tajgun'a za szybkość. Więc tak: Po pierwsze PASUJE! Montaż ma jeszcze jakieś 4mm luzu ponad szkieletem. 2. Niby plastik ale całkiem solidny. 3. Łącznie 4 szyny. Można niezłą choinkę zrobić :D Jak dołożę optykę to dam foto.
 7. W zasadzie to jest plastik. Poxipol i pilnik zrobią z tego nawet bagnet :D
 8. Gość w serwisie wymierzył i podobno wchodzi. Gadałem z nim przez telefon. Ale skoro tak piszesz to chyba wiesz. Spoko. Jeszcze nie wysłali ;) to zrezygnuje. Ja mam Xtreme 45 G&G. Wysokość szkieletu od szyny do góry zamka to jakieś 40 mm THX
 9. znaleźć to pikuś, choć wolał bym w kraju, ale zależało mi na opinii z użytkowania. Nic to. Kupiłem na razie taki http://www.tajgun.pl/?prod=461&cat=152 Pieniądz mały to i zaryzykować mogę. Napisze co i jak kiedy przyjdzie. Docelowo mam zamiar założyć to http://www.taiwangun.com/optyka_kolimatory..._a_c_m-383.html :D
 10. To widziałem już. nie drogie i free shiping :D Wizualnie pasuje bardzo, tylko czy nie będzie np. kolidować z bb? Myślałem, że może ktoś już ma takie cuś.
 11. Wie ktoś gdzie można dostać sensowny montaż do pistoletu? Chodzi mi o montaż na szynę 22 mm pod lufą, do założenia np. kolimatora albo lunety na Hi Capa'e z BB.
 12. W każdym bądź razie zdarzało się, że jak potrzebowałem precyzyjnego strzału w trudnych warunkach to odkładałem mp5 i łapałem za klamkę ;)
 13. 970 fps to niecałe 300m/s nie jest tak tragicznie ;) Daleko do prędkości dźwięku.
 14. Z magiem jest tak, że po prostu trzeba odciągnąć kurek przed pierwszym strzałem. Jeśli skończy Ci się gaz to blow-back nie naciągnie ponownie kurka i po zmianie maga trzeba odciągnąć ręcznie.
 15. Na końcu zrobiłem literówkę. Nie daje ponad 100 fps tylko ponad 900 ;)
×
×
 • Create New...