Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zahir

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Tak jak w temacie interesuje mnie co to są za ładownice na magi do emki. Wiem tylko że na zdjęciu włożone są Tango Down ARC. Zdjęcie : Pozdrawiam.
 2. Nawilżyłem go lekko, i włożyłem do ładownicy. Poczekam parę dni.
 3. Witam. Kupiłem sobie kapelusz ( boonie hat ). I "daszek" ten cały obwód kapeluszu jest bardzooo sztywny, i nie wygląda, ani prezentuje się to najlepiej... chcę aby to się trochę "pomięło", wygniotło i wyglądało to tak jak tu http://www.nexternal.com/armynavy/images/U...-Boonie-Hat.gif a nie takie sztywne całe. Ma ktoś jakieś sposoby / rady ?
 4. Mi działa w porządku, da się spokojnie i wygodnie celować w słoneczne, jak i śnieżne dni. Mamlas, może po prostu wadliwy egzemplarz - zdarza się.
 5. Witam. Czy ktokolwiek z Was miał, bądź ma ten kolimator. Mam zamiar go kupić a nie chce się później rozczarować. LINK : http://www.taiwangun.com/optyka_kolimatory...em_acm-399.html Chodzi mi o konkrety, mianowicie : - Czy jest wyraźna kropka ? - Deszcz / błoto / śnieg w razie dostania się w okolice szkła czy nie zaszkodzą ? - Jaki kolor ma szkiełko od tej strony nie po której celuje (czerwone, zielone, pomarańczowe ) ? - I najważniejsze czy jak dostane kulką z dość bliskiej odległości w szkiełko to już do śmieci się nadaje ? Czy szkło jest wytrzymałe ? Z góry dziękuję i pozdra
 6. Ja miałem podobnie w swojej broni. Bateria też nagrzała bardzo mocno (ale nie spaliło kabli, czy stopiło tej foli) tylko była bardzo, bardzo gorąca, nie mogłem nacisnąć spustu do końca i kulki nie wylatywały. WyjĄłem akumulatorki naładowałem i cacy. Wszystko chodzi dobrze.
×
×
 • Create New...