Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Flecktarn

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, z góry przepraszam za kolejny założony temat, ale nigdzie nie mogłem znaleźć dokładnej odpowiedzi. Mam z tą repliką problem za problemem, kiedy wyeliminuje jeden pojawia się kolejny. Teraz po założeniu nowej gumki (Zielona była poszarpana) replika fajnie strzela, nie ma pustych strzałów ( początkowo parę zacinek, teraz wszystko gra), rof jak szalony. Problem polega na tym że wali na 20m lobem :( Z bliska wydaje się mieć dobrą moc( przebija 2 warstwy kartonu, wgniotło manierkę metalową ) ale zasięg już strasznie ssie. Co tu robić ? Dodam jeszcze że wymieniałem popychacz bo pękł oraz dysz
 2. Wszystko wygląda ok, płytkę wymieniłem, ale nic to nie dało. Wózek trochę się kołysze ale spust chodzi fajnie, no tylko tego semi nie ma. Zastanawia mnie tylko czemu na słabszej baterii wszystko gra.
 3. Witam, złożyłem sobie dzisiaj gearbox, wszystko fajnie wypodkładkowałem, podłączam 11,1V i strzelam na semi. Wszystko ok, przełączam na auto też wszystko ok. Wracam znów na semi i strzela serią po czym znów na auto, a teraz to już wszędzie na auto strzela. Na 7,4V nie mam tego problemu. Dodam że tłok na 11,1V nie wraca do końca.
 4. Witam, mam problem z moją M4. Kiedy włoże magazynek nie podaje wszystkich kulek, natomiast kiedy włożę kulkę do wlotu, dysza cofa się kulka wchodzi do komory, lecz nie leci jeszcze, dopiero w następnym cyklu zostaje wystrzelona. Dodam też że pluje kulkami (Czasami strzeli mocniej, przebije karton, czasami odbije się od niego), szczelność w gearboxie wzorowa, nie wiem jak jest z dysza-gumka.
 5. Wydaje mi się że dysza jest za długa i muszę ją spiłować. Po włożeniu kulki do komory i próbie strzału, kulka nie wpada do lufy, blokuje ją dysza. Czy dobrze myślę ze skracaniem dyszy ?
 6. Tak jak widać na animacji, dysza cofa się i pozwala wpaść kulce do komory, u mnie tego nie ma. Cały czas zasłania połowę wlotu do komory, w momencie strzału nie cofa się i nie pozwala wpaść kulce.
 7. Mam kolejny problem, nie wiem co jest grane. Założyłem nowy popychacz i dyszę, ale dysza wcale się nie cofa, wykonuje tylko ruch do przodu, a potem wraca do swojej standardowej pozycji. O co chodzi ?
 8. Naładowana, wygląda tak jakby blaszki ze spustu były za bardzo oddalone od tych z kostki i dopiero po mocniejszym naciśnięciu wskakują
 9. Witam, po złożeniu gearboxa w m'ce, okazało się że muszę dość mocno naciskać spust aby zaczął strzelać. Jeśli nacisnę go lżej silnik wydaje dziwne dźwięki. Składałem go już parę razy i ciągle to samo. Proszę o pomoc
 10. Niestety stocka nie posiadam bo zakupiłem ją z taką dyszą.
 11. Dysza jest zmieniona. Założyłem nowy popychacz i gearbox pracuje ładnie, ale wydaje mi się że jest ona za krótka, ile powinno być widać dyszę jeśli spojrzymy przez gniazdo magazynka ?
 12. Witam w mojej m'ce połamała się listwa popychacza i w ten oto sposób dysza się nie ruszała. Skleiłem ją i wszystko wyglądało dobrze. Po złożeniu całości i zrobieniu testu papierka okazało się że są straszne nieszczelności (Obstawiłem że dysza za krótka), strzelała także co któraś kulka. Wyciągnąłem gearbox i zaobserwowałem że powietrze wychodzi nie tylko przez przód, ale i przez bok (W dziurze którą posiada cylinder), czy tak powinno być ? Czy po zmianie listwy, dyszy i cylindra powinno wszystko pójść gładko ? :) Czy może to coś innego ?
 13. Witam, chciałem zapytać co zrobić, aby z M4 nr.1 zrobić coś podobnego do M4 nr.2. Głównie moje pytanie odnosi się do frontu, lufy oraz tłumiku zaczynającego się pod frontem. 1.http://airsoft.tiger111hk.com/images/productimg/GP/wp16b.jpg 2.http://www.schottknives.com/airsoft/8.jpg
×
×
 • Create New...