Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xqwaz

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. Wie może ktoś jakiej długości jest lufa wewnętrzna slr'a, ale w wersji compact?
 2. Xqwaz

  m249 Para (Star)

  A kiedy pisałeś? Mają na stronie napisane, że od 1 do 11 nie odpisują na mejle ponieważ nie ma kto tego robić z powodu wyjazdu... PS Nie jestem ich adwokatem, ale chyba tylko ja czytam informacje na stronie głównej sklepu.
 3. Xqwaz

  Asgshop.pl

  Hmmm ale jak byk pisze na ich stronie, że: UWAGA! W sobotę 19.08.2006 oraz poniedziałek 21.08.2006 sklep oraz serwis będą nieczynne. Za niedogodności przepraszamy To by chyba wszystko tłumaczyło nie?
 4. Xqwaz

  CA36(K) CA

  Próbował ktoś wyciągnąć gumę z lunetki i później ją spowrotem wsadzić? Jest to wykonalne? Niestety smarowanie gumy nie pomogło, gdy wkładam klin guma poprostu zgina się w tym miejscu i nic nie daje... Nie chcę dawać klina szerokości 0,5cm... Gdyby można było wyciągnąć gumę i zamienić ją poprostu ułożeniem... Denerwuje mnie już branie poprawki przy każdym strzale.
 5. Xqwaz

  Asgshop.pl

  Witam! Szczerze polecam ten sklep! Mają genialną obsługę i serwis (korzystałem kilka razy). Nie ma porblemu by się z nimi skontaktować. Zostawiłem u nich już niezłą kasę... opłacało się! Wieeelki "+" dla asgshop'u!!
 6. Xqwaz

  CA36(K) CA

  Z tym, że karabin w ogóle nie miał kontaktu z wilgocią... był tylko na jednej strzelance (teraz w niedzielę). Panował oczywiście niemały upał. W domu wilgotność też zbyt wielka nie jest (chyba że u ptaszników). Podjadę do asgshopu albo jutro go wyślę. Zrobią co trzeba i będzie ok. Szkoda tylko, że sprzęt za takie pieniądze tak szybko łapie usterki. Winy nie można zwalić na moją niewiedzę i nieumiejętność obsługi, ponieważ nie jest to mój pierwszy AEG. Cóż, trzeba trochę wycierpieć.
 7. Xqwaz

  CA36(K) CA

  Witam! Mam jeszcze jedno pytanie (problem). Czy w waszych G36 też trzeba wciskać spust na siłę aby karabin wystrzelił? W moim egzemplarzu spust wchodzi jak w masło do samego dołu i nic, po włożeniu dużej siły karabin dopiero strzela. Dzieje się tak głównie na semi, na auto jest troszkę lepiej... Ogólnie od tego naciskania boli palec ;)
 8. Xqwaz

  CA36(K) CA

  Ok, chłopcy z asgshop'u zrobili z G36 co było trzeba... Teraz PRAWIE nie mam powodów do niezadowolenia. Prawie ponieważ strzelanie z lunetki sprawia mały problem. Kulki lecą za barzo w prawo.... wkręcając śrubkę skrecają jeszcze bardziej w prawo, gdy ją wykrecam tor lotu kulek zbliża się do optymalnego, ale nawet całkowite wykręcenie śrubki nie daje celności. Będę musiał pokombinować bo puki co akumulator się ładuje (ładowałem tylko chwilę by sprawdzić działanie lunetki).
 9. Xqwaz

  CA36(K) CA

  Strzelam z kulek EXCEL więc nie powinny być powodem czegoś takiego. Problem występuje niezależnie od tego czy hu jest podkręcony bądź też nie... Nie używam mid capa, mam standardowego hi capa (na jakiś czas) Jutro jadę do sklepu i pewnie dowiem się o co chodzi. Jakby tego było mało.... Nie ustawiałem lunetki ponieważ karabin nie działa jak powinien... z ciekawości wziąłem teraz imbusik i kręcę... szkoda, że lunetka okazała się totalną atrapą :(
 10. Xqwaz

  CA36(K) CA

  Dzisiaj doszło do mnie nowiutkie G36... Niestety strzela niczym shotgun ;/ Po kilku strzałach wylatują dopiero kulki... w zależności od ilości strzałów wywala po 3,4,5 kulek na bardzo małą odległość. Ja chyba mam totalnego pecha. Za takie pieniądze wolałbym, aby sprzęt działał chociaż miesiąc bez problemów! Pozdrawiam!
 11. Xqwaz

  Steyr Aug z CA

  Ile za AUG wezmą nie wiem, ale za SLR105 A1 chcą 1199zł :) Jest już u nich dostępny!
 12. Lockdown ma ukazać się na PC w pierwszym kwartale 2006 roku! PS Fajny trailer krąży w sieci!
×
×
 • Create New...