Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nightfaler

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by nightfaler

 1. Jeszcze nie brałem się za rozkręcanie repliki ale zmierzyłem rezystencje (opór) i wachało się w przedziale 0,4-1,4 ale najczęściej wskazywał 0,6, dla porównania sprawdziłem u brata (cm 0.28) i u niego średnio 1,4, więc to dalej wina tych styków? A i właśnie byłem u kumpla już drugiego który ma g36 (strzela mu normalnie ) zuważyłem, że jemu spust na boki nie lata tak jak u mnie.
 2. http://www.wmasg.pl/artykuly/warsztat/3/cz...nie_stykow/123/ Prześledziłem artykuł i wydaje mi się że omomierz w chacie powinien się znaleźć. Ale raczej teraz go już nie znajdę.
 3. Hmm pewnie cię nie zdziwie pisząc, że nie potrafię ?
 4. Witam jestem nowy na forum jak i w świecie Airsoftu (na który przerzuciłem się z rozgrywek paintbalowych). Stałem się posiadaczem Repliki G36 JG, w tej wersji -> http://www.taiwangun.com/shop,show,1191 Wszystko było by dobrze gdyby nie pewien problem. Chodzi o to, że spust nie działa tak jak powinien tzn. Muszę go bardzo mocno dociskać a żeby replika strzeliła. Mój kumpel też ma G36 (wersje z krótszą lufą) i ma ten sam problem, ale poradził sobię z nim ciągnąc za spust nie ciągnie go idealnie ku sobie (prosto), a po skosie w lewo i odziwo to pomaga, sprawdziłem i u mnie też ten trick dz
×
×
 • Create New...