Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MartinSKOT

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. A nie lepiej po prostu zrobić delikatnie pochyły dach ? Pod maskowaniem dać np rozłożone worki na śmieci jaka ochrona przed wodą.
 2. MartinSKOT

  "PRESS" asg

  ciekawy temat... Parę przemyśleń z doświadczenia: - trzeba się zdecydować albo broń albo aparat, czasem do dobrego ujęcia potrzeba tak samo niewiele czasu jak do oddania strzału - gdy jest się neutralnym obserwatorem, bardzo często to gdzie robisz fotkę oraz gdzie kierujesz obiektyw (zwłaszcza jak jesteś dobrze widoczny) zdradzić pozycje gracza. Dlatego moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest dołączenie do którejś ze stron. - najciekawsze zdjęcia podczas akcji są od spodu , są bardzo rzadkie i mogą być bardzo ciekawe. - staraj się nie pstrykać za często pozowanych zdjęć,
 3. no chyba jeżeli masz 4 łapy i mokry nos... co najwyżej w ten sposób można kogoś "wykryć" z odległości max 3 metrów... w co i tak wątpię.
 4. ParQ, jak żmija sobie leży to po prostu ją zostawiamy, żaden wąż nie przypełźnie i specjalnie cię upieprzy. Jeżeli się na nią położysz to na pewno się odwdzięczy. Szanuj zieleń to ona także będzie cię szanować.
 5. oj tak wow nawet na g4 naprawdę dobrze działa... Czy ja wiem, czy pc się skończyły? Wyobrażasz sobie granie w nadchodzącego Starcrafta 2 na ps3 padem ? ;)... po za tym granie na pc ma pewien klimat, ps/xb i inne to gra przy piwku.
 6. Witam, posidam Mac'a G4 no i jak by nie patrzeć apple produkuje swoje mac'i do pracy gdyż gier prze konwertowanych na maci jest jak na lekarstwo, czasem jednak można się rozerwać. Gry które polecam, działające na g4: Freeware - multi - FPP UrbanTerror True Combat Elite - by grać trzeba zainstalować wcześniej ET:Wolfenstein - - - Kiedyś było można jeszcze pograć w American Army, jednak już nie updatują wersji na maca tym samym nie ma już żadnych serwerów na starszą wersje gry. - - - Jeżeli ktoś poda już grę to proszę dodawać linka dowloand (freeware), gdyż bardzo czę
×
×
 • Create New...