Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaren

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 1. Klip od Infidels z Wrocławia którzy razem z MIWO Praszka, TF ZEUS i ECLIPS bawili się po stronie KZ
 2. Zgadzam się z opiniami że impreza w 100% zorganizowana na 5 z plusem ale jak pisali koledzy wyżej Organizatorzy za dużo sobie utrudnili i namieszali. Minusy: - Trudny teren jak na taką imprezę - Duże odległości od respa do miejsca akcji - Brak łączności z własna drużyną. Wystarczyła chwila ostrzeliwania się z wrogiem i ludzie ginęli w lesie - Brak poszanowania zasady "fair play" u graczy ze wszystkich stron (czerwoni i złoci byli warci te same pieniądze) - Duży problem z taszczeniem rzeczy do i z sztabu - Spory bałagan utrudniał identyfikację szpiega Wielu z na
 3. Organizator zapewni nam Naszywki na rzep (chyba velcro lub podobny) które będą robić za przepustki na czas imprezy. Ważne by naszywka była w widocznym miejscu w celu identyfikacji gracza - bo będziemy oceniani.
 4. Bo na tym polega wymiana informacji na forach :-F - jak coś wiesz to podajesz dalej. Już znalazłem odpowiedź i największy paradoks w tym wszystkim że to twój post zawiera odpowiedź :mrgreen:.
 5. Mogłeś mi chociaż podesłać przyklejoną treść posta na pw :wink: Wyobraź sobie że próbowałem znaleźć w tym temacie ale po twoim ponawiającym się "nie ma jak zamontować kolimatora..." to motywacja spada ;-)
 6. Witam szczęśliwych posiadaczy Ja swoją mam od tygodnia i przyznaję że zabawka jest przednia. Ale po przestudiowaniu instrukcji i zasięgnięciu informacji przez guugle dalej nie wiem po jaki kij jest ten plastikowy pierścień XD Był bym wdzięczny za wsparcie :uśmiech: bo męczy mnie ten kawałek plastiku równie mocno co Al'a Bundy włącznik światła w jednym z odcinków ;-)
 7. Zaren

  CM.041K/PDW

  Ratoll a czy w twoim egzemplarzu też kłopot z selektorem jak pisał @ryuzok: "- za selektor, na auto po krótkiej serii najzwyczajniej spada" ?
 8. Zaren

  CM.041K/PDW

  Czy ktoś jeszcze jest posiadaczem K lub pdw? Bardzo bym prosił o wasze wszelkie uwagi i opinie
 9. No z drugiej strony to też ważne by tych przeszkód nie było za dużo... szybko skończy się na ostrzeliwaniu barykad. Cała impreza była na medal a za najbardziej udane punkty uważam: +Catering ten przed pierwszym scenariuszem oraz ten przed drugim. Trafione idealnie by rozładować stresy i napięcia pomiędzy zespołami bo jak polak najedzony to jest potulny :mrgreen: +Wszechobecność i dostępność obserwatorów - jeśli tylko mogli coś poradzić na naszą skargę to z miejsca brali się za robotę +Respy co 15 minut i pilnowanie czasu przez obserwatora +Brak ograniczenia amunicji i
 10. To prosił bym o cennik tu albo na PW
 11. Podobne pytanie o limity już było i nawet na tej stronie
 12. Nie łatwo ogarnąć listę na 150 osób więc nie ma wyjścia trzeba cierpliwie czekać.
 13. Zaren

  M16

  Zapraszam innych posiadaczy zdjęć M16A4 M5 RAS do wklejania się w tym temacie :uśmiech: M16A4 M5 RAS FN od G&P z kopią ACOG 4x32 MeTac moc podniesiona z 360fps do 410 reszta stock i M15A4 RIS od Classic Army plus walające się inne rzeczy.
 14. Jestem zadowolonym posiadaczem owej M4-ki i muszę przyznać że pasuję Mi bardziej niż moja M15-A4 SPR od CA. Jeśli tą AGM ową replikę traktuje się ze sporym dystansem typu "nie jest cudowna i pali bezpieczniki bo przecież to chińczyk" to jako replika do maltretowania spisuje się świetnie. Dużym plusem jest: - spora jej stockowa moc 430 niekiedy dobija do 450 fps. - całkiem solidny metalowy korpus - akumulator 8,4V 1500mAh firefoxa Natomiast w słabym stanie są plastikowe elementy jak kolba, atrapa lasera czy panele ochronne na RIS. Nie są tragiczne że niby od razu się rozpadają
 15. Nie są takie softowe jak się wydaje - znajomemu zrobiłem sztych pod paznokieć :wink:... nie było za fajnie.
×
×
 • Create New...