Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wojtasek1

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Ponieważ zatrudnił mojego przyjaciela aby pomógł mu wszystko ogarnąć i wszystko mu wyjaśnił.
 2. Wszystko masz na ich stronie: ul.Międzyborska 90 04-010 Warszawa Godziny otwarcia : Pn-Pt 11-18
 3. Wiem co myślicie o AirSoftXtreme ale teraz jest nowy właściciel i próbuje przywrócić sklep. W sklepie stacjonarnym (nowa lokacja) jest pełny asortyment. Widać, że pracownicy się na tym znają. Wiem, że trudno zapomnieć o wcześniejszych przygodach z AirSoftXtreme, sam miałem problemy ale teraz na prawdę polecam (nie, nie jestem pracownikiem sklepu) chociaż na ich miejscu zmienił bym nazwę i zaczął wszystko od początku :happy:
 4. Wojtasek1

  G36

  Powracając do tematu :wink: . Będziesz zadowolony z tej repliki. Tak jak napisał majster prędko Ci się nie zepsuje bo "Cymki" są bardzo wytrzymałe. Na początek zamiast lufy i gumki proponuje kupić dodatkowy magazynek. Hi-cap - jeśli lubisz strzelać na "pałę" lub low-cap - jeśli wkurza Cię grzechotanie w hicapach :dry: .
 5. Wojtasek1

  M4a1 AGM

  Akurat mam M4A1 AGM'u i bardzo chwalę. Najwyraźniej trafił mi się ten lepszy egzemplarz ;-) . Już bez żadnych modyfikacji śmiga jak miło ;-) . Jedyny minus jaki zauważyłem to dwu częściowa komora hop-siup ale po małym zabiegu udało się zamontować jedno częściową :ok: . Kolega dał Ci postrzelać? Ale jak kupił na airsoftxtreme.pl to ja bym na twoim miejscu nie brał. Ten sklep to wielkie ZŁO :źle: .
 6. Jak najbardziej polecam! :ok: Miła obsługa, niskie ceny, dobry kontakt. Dla ciekawskich ich konto na allegro: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4009108 Naprawdę warto :ok: .
 7. Wojtasek1

  M4

  A to moje M4A1 AGM'u. Waga: 2967 g Długość: 77-85 cm Długość lufy wew.: 363 mm Prędkość początkowa: 130m/s (430 fps)
 8. Byłem niedawno w stacjonarnym, pierwsze wrażenia: stara buda sypiąca się rdzą, na początku było zamknięte okazało się że gość był obok w innym sklepie (czyli nie ma zbyt dużo klientów), na ścianie wisiało z 10 replik i to takich jakich nie ma na stronie (na której jest ich z tysiąc), obok stały pudełka z karabinkami, niechcący je popchnąłem okazało się ze były puste bo prawie je wszystkie przewaliłem :???: . O sprzedawcy już nie będę mówił bo jakiś taki... Sklep po prostu szkoda gadać. Tak jak wszyscy ODRADZAM
×
×
 • Create New...