Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tomek_GGRS

Użytkownik
 • Content Count

  727
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,572 profile views
 1. Tragedii z wyjęciem GB nie powinno być, a jakiś czas wolny chyba mieć będziemy ; ) Kasa została przelana :)
 2. Sprzedam: 2x podwójna ładownica do AK - MIWO, wz,93. Stan dobry +, używana wielokrotnie, taśma 25mm. Cena - 25zł/szt 1x potrójna ładownica do AK - MIWO, wz.93. Stan super, nigdy nie używana, taśma 25mm. Cena 30zł Fotki na meila. Kontakt: gg- 5788916 Pozdro ; )
 3. Cóż, współpracując trochę z 17WBZ to mogę powiedzieć, że szyny przy berylach mieli różne. Może to kwestia gustu, albo kto jaką szynę dostanie to takiej używa.
 4. Teraz na kosmetykę nie mam zbytnio czasu, z resztą jak widać jestem w trakcie "pisania" pracy licencjackiej co przedstawiają zdjęcia nowo zrobionego przeze mnie beryla :icon_mrgreen:
 5. Moi klienci nie chcieli takich przeróbek ... choć niektórzy wcale o nich nie wiedzą. A w zasadzie ja tutaj też nie chwaliłem się berylami zrobionymi przeze mnie. Choć powiem szczerze, że na upartego kładąc replikę beryla obok ostrego beryla to tych różnic wcale nie widać, aż tak bardzo. A tak swoją drogą to potrzebuję jedną szynę z chwytu przedniego i samą rączkę. Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem tych bambetli i chętnie je opchnie? :D
 6. @mg schutze - to małe rzeczy są, ale dość istotne. Kolanko gazowe i muszka będą (mam nadzieję) od ostrego. A z resztą pierdół się zobaczy :)
 7. No cóż ... są ryski na muszce, lufie zewnętrznej i podstawie szczerbinki. Ale to tylko ryski, więc nie ruszam ich - dodają mu moim zdaniem bojowego seksapilu :D Choć jeszcze z 2 godzinki trzeba przy nim spędzić, ale to w między czasie. Za jakiś czas wrzucę fotkę jak to ładnie spieprzyłem robotę starając się sklecić mojego mini-beryla ... cóż może Wy mi podpowiecie ;)
 8. A to mój nowy Berylek. Został zrobiony na bazie RK-06 :icon_smile: Na fotce wydaje się, że kolba jest lekko do dołu, ale uwierzcie, że jest prosta. Po drugiej stronie zamontowałem selektor, lecz niestety zdupczyłem jego położenie i muszę go poprawić - po protu umiejscowiłem go za wysoko. Dodatkowo zamontowałem suwadło od AK, oczywiście replikę od CYMY i pasuje do tego modelu idealnie. Spodziewałem się lepszego efektu dźwiękowego, lecz niestety się przeliczyłem. Chodzi co prawda lepiej i głośniej niż stockowe zamki, ale jednak to nie to samo co w ostrej. Magazynek oczywiście oryginalny, a w
 9. Spróbuj klejem do szyb. Albo klejem dwuskładnikowym, ja do robienia przy berylach używałem czasem - http://www.ekwasek.pl/index.php?products=product&prod_id=6 Nikt z moich klientów się nie skarżył na nic, a więc można powiedzieć że klej "robi robotę" ;)
 10. Dla chętnym wysłałem fotki "chińczyka" - czy te fotki do Was doszły? Bo jakieś problemy z wmasgiem były i sam nie wiem czy doszły czy nie, bo żadnej odpowiedzi nie uzyskałem. Swoją drogą to: Mam na sprzedaż spodnie wz.93 od munduru wz.124Z/MON o sporym rozmiarze 104/178/100. Spodnie są nowe, nigdy nie zakładane na tyłek. Cena 70zł i koszta wysyłki. Płatność przelewem. oraz: Szkielet GB V3 od cymki. Jest na łożyska 6mm. Cena - 40zł i koszta wysyłki. Płatność przelewem.
 11. A czy przypadkiem oni nie mają dodowlości wyposażenia? Jeśli mają, to taki osprzęt moim zdaniem jak najbardziej mógłbyć wtedy używany :icon_lol:
 12. Sorki, wybaczcie, że mnie tyle nie było. Zapomniałem o tym ogłoszeniu :( Sorki chłopy, ja o tym ogłoszeniu zapomniałem. Fotki zrobione i wysyłam do Was. Wybaczcie :icon_razz2:
×
×
 • Create New...