Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SamsOn

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,059 profile views
 1. Jeśli dostaniesz się na zawodowego to marne szanse masz na dalszą edukacje. Dowódcy średnio zgadzają się na kontynuowanie nauki gdyż w takim przypadku wojsko powinno Ci "sponsorować pobieranie nauk".
 2. Wchodzisz do miasta bez maga i łapkami w górze a marginesy do ciebie strzelają. Jedyna rzecz która mnie poważnie zirytowała. No i trochę nam dowództwo wysiadło po paru godzinkach.
 3. Ale ja nie rozumiem. Przecież napisane jest, że kartele muszą być obowiązkowo wystylizowane więc tu nie ma mowy o "termostach w marpacie". Nie ma wymogów co do FARC i AWE co wg. mnie jest zrozumiałe gdyż jest to grupa pokroju armii. Zorganizowana bojówka - z tego powodu nie widzę przeszkód aby używali normalnych mundurów i oporządzenia. Mogę się mylić.. Co do znakowania to można by na szyje dać chusty a'la te z Basry. Jaskrawo zielone i niebieska, ładnie będzie widać i może to jakoś wyglądać.
 4. Nie. Oglądasz pewnie zagraniczne filmy a w niektórych krajach jest to obowiązek aby wylot lufy był w jaskrawym kolorze.
 5. Napisał, że Original. Takie pytanie odemnie. Wasze też tak brudzą dłoń?
 6. Castorama? Obi? Sklep hydrauliczny? "Samfing els"?
 7. SamsOn

  G36 [BOYI]

  Piny innych firm będą pasować? Swój jeden zgubiłem i nie mam co począć. Ze zdjęć wnioskuje, że od CA nie będą pasować. :P
 8. SamsOn

  G36 [BOYI]

  Jak to jest z tym gwintem. Nie mam w domu suwmiarki, mógł by ktoś zmierzyć?
 9. SamsOn

  G36 [BOYI]

  Co do fps to mój w stocku ma ~370.
 10. Tak. Wkładasz śrubki w szynę i chwyt i dokręcasz.
 11. Nie, ma otwory przez które możesz przeprowadzić śrubki w celu dokręcenia szyny.
 12. Jak dokręcisz szyny to zamontujesz. Kiedyś były takie chwyty tylko, ze z szynami w komplecie. Poszukaj na innych sklepach. Edit: Masz http://allegro.pl/blacksword-chwyt-przedni-typu-moe-z-szynami-i3092571673.html
 13. A może poszukał byś używanego frontu? Czasem fajne ceny są.
 14. Co się dziwić? 0 stopni i GB v2... Pewnie Szkielet poszedł. :P
×
×
 • Create New...