Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szymen12

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie stać mnie na teczke i plecak. Temat nie dotyczy pasowania poszczególnych elementów, tylko czy coś możecie polecić.
 2. Właśnie, dokładnie o takie coś mi chodzi, szczególnie ta tańsza wersja, jest jak najbardziej ok. Jakieś inne propozycje? Co do wymagań: kolor czarny (w sensie, że gładki kolor), pasy do molle mają być ale mało, wygląd taki, że jak założę go do garnituru do będzie pasował (oczywiście w miarę możliwości). Dobrze by było, żeby miał pas piersiowy, usztywniane plecy. Pojemność, około 30-35l. Chyba to wszystko z wymagań. A coś polecacie odnośnie do tego zasobnika?
 3. Witam, poszukuję plecaka oraz zasobnika z systemem molle do przenoszenia apteczki. Chcę, aby plecak był taki: (mniej więcej), ale ważne żeby miał system molle (max dwa zasobniki chcę na nim przenosić). Czy w ogóle takie plecaki istnieją? Fundusz do 150-200zł. Plecak czasami będę musiał nosić do garnitury, dlatego takie dziwne wymagania. Druga sprawa to zasobnik, na który chcę wydać około 50zł. Mam apteczkę o wymiarach 20x15x15 cm (apteczka Miltec). Apteczkę chcę włożyć do zasobnika, a zasobnik przenosić na plecaku. Jeżeli nie jasno się wyraziłem, chętnie pomogę.
 4. Moje wytrzymały 3lata i musiałem z bólem serca je wyrzucić. Teraz kupiłem nowe i zrobiła mi się na nich rysa. Co robić?
×
×
 • Create New...