Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

veeP

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. veeP

  SWD

  No to ja się i swoim pochwalę - co by nie :) Zdjęcia jeszcze bez optyki ale jest - dodam potem. http://img217.imageshack.us/img217/1733/kolba1.jpg http://img580.imageshack.us/img580/3751/kolba2.jpg Mnie osobiście przypadło do gustu zestawienie drewna z czarnym chwytem. Zostało tylko dokupić niski montaż (na tubus) do lunety.
 2. Jakieś inne propozycje? Sorry za podwójnego ale nie dało się edyty zrobić :(
 3. Panowie - przepraszam, że się wtrącam. Mam mały dylemat. Mianowicie: http://www.military.pl/cyber-gun_161m/bere...etal_5865t.html http://www.taiwangun.com/pistolety_gazowe/...ol_stti-14.html http://www.taiwangun.com/pistolety_maszyno...u_m84-1114.html Pierwsze dwie dosyć mocne. Ale zarówno mnie jak i moim kolegom to nie przeszkadza:) (ludzie bez strachu i wyobraźni:) <joke> trzecia elektryczna... Najbardziej stawiam na 1 bo Full Metal i co2. Może ktoś mi pomóc i doradzić? Jak u nich z celnością (ktoś wcześniej pisał, że ma doświadczenia z różnego rodzaju klamkami). Czy może coś w
 4. www.gunsport.pl (Wiem, teraz mi siebie też jest żal)... Problem był banalny. Nie wiem dlaczego, ale trzeba było bardzo mocno ścisnąć magazynek i już działa :) P.s: nie ma to jak nowicjusze:) przepraszam za kłopot, i proszę o przebaczenie.
 5. Panowie - jestem kompletnie załamany. Przyszedł mój mossberg. Magazynek - lata w gnieździe i nie podaje kulek-nawet jeśli poda to kulki zostają w środku, i niczym nie strzela. Nie ma szans na odesłanie go z powrotem do sklepu bo ledwo go od nich wydarłem. Wtedy przepadną i pieniądze i replika. Co mam robić? :(
 6. Panowie - mam pomysł i pytanie:) Mój tato ma tokarkę i mógłby zrobić mi metalowy tłok i cylinder za free... Gdyby wsadził tam jakąś mocną sprężynę lepszą gumkę HU i tanią precke dało by to radę? :)
×
×
 • Create New...